O NAS

nomination logo

Lider na rynku biżuterii

Nomination jest światowym liderem w produkcji biżuterii ze stali szlachetnej łączonej ze złotem. Wszystko wyprodukowane jest ręcznie we Włoszech, we Florencji. Nomination specjalizuje się w biżuterii fashion dla kobiet i mężczyzn, używając materiałów najwyższej jakości takich jak stal szlachetna, 18-karatowe złoto, 9-karatowe różowe złoto, cyrkonie, szlachetne i półszlachetne kamienie oraz naturalne diamenty. Filozofia marki Nomination została ustanowiona wraz ze stworzeniem pierwszej bransoletki Composable w 1987 roku. Kolekcja Composable zawiera serie wymienialnych, szlachetnych elementów, które pozwalają personalizować bransoletkę, aby wyrazić swój styl i osobowość. Nomination, synonim jakości, oryginalności i innowacyjności, jest międzynarodową marką posiadającą ponad 5.000 punktów sprzedaży i 50 monobrandowych sklepów na całym świecie.

Historia cenna jak klejnot

Historia Nomination Italy zaczyna się w bajecznym dla firmy 1987 roku w mieście Sesto Fiorentino, w pięknej Toskanii, gdzie Paolo Gensini miał genialny pomysł, aby stworzyć biżuterię, która będzie dostępna dla wszystkich. Biżuterię przeniesioną na osobowość i wyobraźnię każdego, kto ją nosi. Florencja - tradycyjnie złotnicze miasto i intuicja twórcza Paolo przyniosły koncepcję innowacyjnej biżuterii. To tu zrodziła się bransoletka „composable”, której linki zjednoczone mechanizmem sprężynowym, wzbogacone złotymi literami, można łączyć, by ułożyć swoje imię, inicjały bliskich osób. Wkrótce dodano ponad 2000 symboli i nowe materiały do liter oraz cyrkonie, kamienie szlachetne i półszlachetne. Dzięki tej innowacyjnej bransoletce, każdy tworzy wiadomości, które chce twórczo przekazać swojemu otoczeniu.

Opowiedz swoja historię

Niezapomniana podróż, świętowanie urodzin, rocznic, długo wyczekiwanego sukcesu, wyraz miłości dzisiaj, jutro uśmiech, dziecko w drodze, pocałunek...

Życie składa się z wyjątkowych chwil, które pozostają na zawsze w naszych sercach. Bransoletka Composable to personalny, cenny sposób, aby uczcić wyjątkowe chwile, z których cieszysz się dziś i wszystkie te, które dopiero nadejdą. Komunikuj swoje pasje i opowiadaj swoją historię. Twoje życie przynosi nowe, niespodziewane emocje, które wyrazisz tą bransoletką. Komponuj swoją bransoletkę, aby stała się unikalnym symbolem Twojego życia, miłości i szczęścia. Composable - bransoletka, która opowiada Twoją historię.

Design i nowe kolekcje

Nomination regularnie co pół roku proponuje klientom nowe kolekcje biżuterii, zarówno w linii bransoletek Composable jak i licznych kolekcji Fashion dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Asortyment cyklicznie rozszerzany jest o nowe kolekcje Composable w każdym z dostępnych wariantów wykończeń: 18-karatowego żółtego złota, 9-karatowego różowego złota oraz srebra. Na nowości ze strony marki liczyć także można przy każdych ważnych wydarzeniach, takich jak Święta Bożego Narodzenia czy walentynki. Szeroki asortyment dostępnych kolekcji przyczynił się do popularności marki i punktu na rynku, w którym aktualnie się znajduje.

nomination composable


rebecca italy

Mocna pozycja

Rebecca jest włoską marką słynącą na rynku międzynarodowym ze swoich unikatowych kolekcji i biżuterii wysokiej jakości. Została założona w 1998 roku w Empoli we Florencji, gdzie do dnia dzisiejszego mieści się siedziba firmy, a biura aktualnie znajdują się w Miami w USA. Marka obecna jest na rynku zagranicznym w ponad 30 krajach (poza Europą np. w Japonii, USA, Islandii, Meksyku), posiada ponad 2500 punktów sprzedaży, a sama firma zatrudnia ponad 200 osób.

Kompleksowy design

Serie produkcji Testi Spa odbywają się w wysoce wyspecjalizowanych działach, w których obok siebie istotną rolę pełnią klasyczne rzemieślnictwo wraz z nowoczesnymi technikami design. Dzięki wewnętrznej produkcji dział kreatywny, pod wodzą projektanta i prezesa Alessandro Testi, jest w stanie kontrolować przebieg powstawania produktu, od jego projektu do realizacji w przeciągu kilku godzin. Dzięki kreatywności Alessandro Testi oraz wsparciu jego projektantów proponowane kolekcje są zawsze zgodne z aktualnymi trendami. Prawdziwość i niepowtarzalność wzorów każdorazowo urzeka swym pięknem a wszystkie klejnoty zdobiące biżuterię są idealnie zaprojektowane. Różnorodność i piękno wzbudza niewątpliwą chęć posiadania tej biżuterii w swojej kolekcji przez niemal każdą kobietę.

rebecca italy

Przemyślana linia

Każda z oferowanych przez markę kolekcji jest starannie przemyślana i kompleksowo zaprojektowana. Wszystkie kolekcje pojawiające się na rynku są stale kontrolowane pod kątem reakcji rynku na dany design. Marka trzyma rękę na pulsie i świetnie potrafi trafić w idealny punkt trendów konsumenckich. Kolekcje są aktualizowane, a linie bestsellerowe wciąż rozbudowywane o nowe kolory i wzory. Spośród obecnych linii jako najistotniejsze na naszym rynku możemy uznać:

Hollywood / Hollywood Stone

Zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji marki, klasyczne łańcuchy z ogniwami zestawione w różnych wariantach grubości i dodatków – zawieszki-monety lub kulki, dodatkowo klasyczne i ponadczasowe perły. W nowej kolekcji Rebecca prezentuje reinterpretację dotychczasowej linii, łącząc ją z kamieniami hydrotermalnymi w nowych pastelowych kolorach zgodnych z najnowszymi trendami. Hollywood Stone reprezentuje innowacyjny, a zarazem bardzo kobiecy styl glamour, który śmiało możemy nazwać istotą marki. Jest to kolekcja dla kobiet które biżuterią i dodatkami podkreślają swoją stylizację i wyrażają swoją osobowość.

Boulevard / Boulevard Stone

Sięgnięcie do koloru – urocze kształy kolekcji Boulevard lśnią świeżym blaskiem w romantycznych pastelowych odcieniach, zamknięte w ceniony, oryginalny design. Kolekcję charakteryzuje wyjątkowy rodzaj łańcuszka z drobnych lub grubszych kulek, podobnie jak przy innych kolekcjach w różnych dostępnych wariantach zawieszek (kamienie hydrotermalne, perły, klasyczne kulki w kryształami, zawieszki w kształcie serce – Boulevard Heart). Klasyczna kolekcja zawiera kamienie w kolorze zielonym, fioletowym i żółtym, które zostały wzbogacone nowymi odcieniami różu i błękitu – linie można swobodnie łączyć tworząc nieskończenie wiele kombinacji ponadczasowych, stylowych zestawów.

myWorld

Biżuteria wykonana w całości ze srebra próby 925 lub brązu, dostępna w wersji srebrnej lub dodatkowo pokrywana złotem lub różowym złotem. Flagowa kolekcja komponowana, w skład której wchodzi wiele łańcuchów, bransoletek, bransoletek skórzanych, zawieszek, pierścionków i kolczyków. Ilość dostępnych wzorów, kolorów, grubości i długości elementów pozwala na spersonalizowanie biżuterii i stworzenie swoich własnych, niepowtarzalnych zestawów.


ti sento

Nowe spojrzenie

Jak to było i od zawsze, kobiety naszych czasów uwielbiają piękne rzeczy, także te zniewalająco kosztowne... Kobietom takim jak te biżuteria Ti Sento zdecydowanie przyspieszy bicie serca. Czarująca, podziwiana ze szczerą radością, noszona aby wydobyć kobiece piękno. To właśnie klasyczny design Ti Sento. Dla tych właśnie kobiet wiosną 2003 roku powstała oryginalna koncepcja marki Ti Sento: stworzenie linii ponad dotychczasowo dostępną biżuterię srebrną, ale wciąż dostępną cenowo dla większości kobiet. Ti Sento zaprezentowało luksusową, zachwycającą biżuterię srebrną tworzoną według tradycyjnych złotniczych metod, ale niedrogą - ta unikalna koncepcja dzięki swojej innowacyjności przyczyniła się do szybkiego sukcesu marki.

Włoski, kobiecy smak

Design Ti Sento nawiązuje w swoich projektach do unikalnego mediolańskiego stylu: wyrafinowany i trendy, ale nigdy przesadny. Mediolan jako światowa stolica mody reprezentowany jest przez kobiety posiadające prawdziwą kobiecą elegancję i klasę. Wartości wyciągnięte w spadku po przodkach, takie jak poczucie szczęścia i wiara w siebie promieniować mają w każdym elemencie biżuterii Ti Sento i kobiet, które ją noszą. Sukces marki jest oczywisty: Ti Sento obecnie znane jest w ponad 70 krajach. Teraz kobiety mogą cieszyć się piękną biżuterią przez cały rok i podążać za trendami - marka prezentuje hipnotyzujące wzory, zawsze kobiece, zawsze wyrafinowanie proste.

Konceptualne myślenie

Ti Sento zaskoczyło cały świat mody swoim konceptualnym myśleniem. Zasada Mix & Match, czyli swobodne łączenie i dopasowywanie, pozwala klientkom na tworzenie świadomych doborów kompletów biżuterii. Tak koncepcja ta stała się integralną częścią fundmanentów marki. Stworzenie marki Ti Sento okazało się bardzo ważnym krokiem i zarazem istotnym wydarzeniem na rynku. Pojawienie się kolekcji biżuterii, która przekraczała dotychczasowe oczekiwania kobiet względem biżuterii srebrnej wyznaczało nowe standardy. Wszystkie wzory które pojawiły się na przestrzeni lat zawarte w katalogu pośród ponad 650 produktów przyczyniły się do zaufania, jakim obdarzona jest marka Ti Sento przez kobiety na całym świecie.

Trendy rynkowe

W każdym nowym sezonie marka Ti Sento proponuje kilka głównych linii opartych na aktualnych trendach konsumenckich. W nowej kolekcji znaleźć możemy:

Combine: Lśnienie różnorodnych odcieni fasetowanych, błękitnych kryształów przypomina odbicia promieni letniegosłońca na powierzchni morza... Turkusy, morska zieleń oraz nowy odcień błękitu wody połączony został z klasycznymi cyrkoniami przywołując w efekcie odczucia głębokiego lata. W tej linii znaleźć możemy także masę perłową, która cały czas jest doceniona wśród kolekcji Ti Sento. W tym sezonie zamknięta została w lekko falujących kształtach. Perłowe formy umieszczone zostały w gładkich srebrnych ramkach, przeplecionych z linią błyszczących cyrkonii pave.

Embrace: Spoglądając na delikatny kryształ w odcieniu różu w oprawie z różowego złota poczuć możesz subtelny ciepły blask na swojej skórze. Podążając za trendem „ton-sur-ton” ostatniej jesieni o zestawianiu zbliżonych barw, w tym sezonie główną myślą są objęcia. Wspólne uściski i objęcia różnych kształtów i kolorów, a także szlifów i cięcia kamieni. Różnorodność kształtów i odcieniu różu i pasteli we wspólnych zestawieniach tworzy istny kolaż kryształów. Paleta kolorów perfekcyjnie komponują się z dotychczasowymi kolekcjami biżuterii. Różnorodność podkreślić możemy poprzez zestawienie różnych kolorów kryształów jak również przez zestawienie wielu zawieszek, oraz, co nowe w tej kolekcji, przez podwójne zawieszki w kolczykach.

Liberation: Subtelne morskie błekity idą w parze z ponadczasowymi białymi perłami, które zostały wcielone we wzory jednocześnie nowoczesne jak i klasyczne, co pozwala na łatwość łączenia biżuterii. Lekkość wzorów zobaczyć możemy także w pierścionkach i bransoletach - otwarta przestrzeń pomiędzy dwoma końcami formy prezentuje letnią eteryczność. W linii zawieszek tą lekkość odnajdziemy z połączonych okręgach, których moduły poruszają się swobodnie i niezależnie. Gładki srebrny pierścień obejmuje koło pełne cyrkonii pave tworząc formę pełną połysku, ale jednocześnie delikatnie wyrafinowaną.

ti sento


ops objects

Pomysł

OPSOBJECTS powstał w 2010 roku. Dzięki swojej szczególnej wiedzy design zdobył popularność i uznanie na rynku, co dało marce OPSOBJECTS międzynarodowy status na rynku mody. Kanał dystrybucji szybko rozszerzył się z Europy aż do Stanów Zjednoczonych, od 2012 sięga nawet Chin, Hong Kongu i Filipin. OPSOBJECTS poprzez granice niesie harmonię i inspiracje dla innych kultur, jest symbolem mody dla wszystkich osób niezależnie od wieku. Właśnie ta ciekawa i energetyczna marka jest jedną z najszybciej rozwijających się firm modowych we Włoszech. Wszystkie te istotne wartości które przekazuje OPS Objects są odzwierciedlone w ich projektach, od zegarków i biżuterii do najbardziej modnych akcesoriów i wielu innych.

Innowacja

Chcemy tworzyć design dostępny dla wszystkich, uwolnić się od ograniczeń i klasycznych przyzwyczajeń, oraz od wszystkiego co mogłoby przeszkadzać w uwolnieniu uroku i piękna. Inspirowani przez ikony mody które ukształtowały historię biżuterii, staramy sie odnowić pewne treści, style i materiały.

Ironia

Nasza kreatywność uśmiecha się nieco ironicznie do problemu zbyt poważnego patrzenia na świat przez społeczeństwo, staramy się po prostu nie być zbyt konwencjonalni. Kierujemy się poniższymi zasadami:

Ochrona Piękna: Tylko piękno może zbawić świat, więc dlatego zatrzymujemy je we wszystkich detalach i dodajemy do naszych projektów;
Nowe spojrzenie: Staramy się być zwiastunem nowości i innowacji we wszystkim co robimy, patrzymy na świat świeżym spojrzeniem;
Kolory Szczęścia: OPSOBJECTS przełamuje monotonię i nudę naszego życia z wielkim entuzjazmem, witalnością i pozytywnymi kolorami przywołującymi szczęście;
Misja: Kreatywność, jako proces zmiany. Różnorodność, jako droga do zjednoczenia. Design, jako ekspresja naszej własnej istoty;
Wizja: Pewność, że ludzie są otoczeni pięknem i czerpią z niego inspiracje by być szczęśliwym.

Filozofia

Pewien słynny pisarz rzekł “Prawdziwa podróż odkrywania nie polega na poszukiwaniu nowych lądów, ale na nowym patrzeniu na pewne sprawy”. Ta idea jest tak silna, że odżywia każde włókno DNA w OPSOBJECTS. Nowe spojrzenie oznacza zmianę archaizmu na stworzenie czegoś unikalnego i uchwycenie piękna we wszystkich jego kształtach. OPSOBJECTS jest jakby fabryką innowacyjnych pomysłów, miejscem eksperymentów, gdzie poprzez badania i projektowanie tworzy się unikalne produkty pełne życia i koloru. Nowe definiowanie ikon mody z OPS!Touch jest misją wszystkich kolekcji, począwszy od biżuterii “must have” czy akcesoriów. Każdy produkt przeznaczony jest dla tych, którzy żyją w takim stylu, jako konkretny wyraz własnej osobowości.

Sen

Pierwsze, i najważniejsze: śnić. Sen jest kształtowany przez emocje, uczucia i myśli. Są one następstwem obrazów, które mimowolnie przyjmujemy niezależnie od zasad, którymi rządzą się konwencję społeczne – właśnie z naszych snów powstały kolekcje OPSOBJECTS. Poczęty w połączeniu grona projektantów obdarzonych niezwykle silną tożsamością twórczą oraz tych chłodnych myśliwych, którzy są zdolni złapać esencję najnowszych trendów mody, OPSOBJECTS sprawił że, przeznaczeniem jego biżuterii jest bycie obiektem kultu i trendsetteru. Trafiony wybór materiałów, szczegółowe detale, duch modnego stylu oraz siła produktów przy dostępnej cenie są tym, co charakteryzuje OPSOBJECTS.

ops objects

Obłsuga sklepu:
telefon: 664 937 123
e-mail: sklep@labizu.pl