Wiosna Lato 2021

Ustaw kierunek malejący

1-16 of 44

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3


Ustaw kierunek malejący

1-16 of 44

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3


KOLORY INSPIROWANE NATURĄ

Kolekcja Wiosna Lato 2021

Delikatna jak promień słońca i świeża jak letnia bryza: nowa kolekcja COEUR DE LION łączy nowoczesne wzory i szlachetne materiały z najpiękniejszymi kolorami Matki Natury. Słoneczne złoto, jasny błękit oceanu, piaszczyste różowe złoto i blade pastele przywodzą na myśl spokojny, słoneczny dzień nad morzem.

KAMIENIE NATURALNE

Chalcedon, kwarc różowy, amazonit i różowy awenturyn - w kreacjach COEUR DE LION coraz częściej wykorzystywane są kamienie szlachetne. Kamienie naturalne w pastelowych kolorach nie tylko sprawiają, że nowe modele z kolekcji Wiosna Lato 2021 są lekkie i letnie, ale sprawiają także, że każdy egzemplarz biżuterii jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. W połączeniu ze stalą szlachetną 316L i błyszczącymi kryształami Swarovski®, stają się również prawdziwymi arcydziełami współczesnego designu i projektowania biżuterii - ręcznie wykonanymi w Niemczech. Odkryj nowe, eleganckie naszyjniki, bransoletki na codzień, wyszukane kolczyki - wszystkie wykonane ręcznie przy użyciu najlepszych kolorów, jakie ma do zaoferowania natura - już teraz w naszym sklepie LABIZU.

 GEOCUBE®

Oprócz delikatnych i kolorowych naszyjników, kolekcja Wiosna Lato 2021 ponownie ukazuje kilka nowych wariantów słynnego klasyka GEOCUBE®, który doskonale podkreśla każdą stylizację - wśród nich wiele modeli z kamieniami szlachetnymi, takimi jak różowy awenturyn, chalcedon, amazonit i hematyt - w pięknych, intensywnych barwach.

 Jak zawsze, kreacje COEUR DE LION są projektowane w zestawach, co oznacza, że ​​do każdego modelu  naszyjnika zawsze jest pasująca bransoletka i kolczyki. Jak cudownie mieć pod ręką idealne uzupełnienie!

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123