Jaipur

BLACK WEEK LABIZU 21 - 28.11.22

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.


JAIPUR

Kolekcja nazwana na cześć miasta klejnotów, które jest inspiracją dla tej linii biżuterii. Kolekcja Marco Bicego® Jaipur przywołuje na myśl tropikalny zachód słońca w Indiach i celebruje bogate tradycje regionu Jaipur w zakresie rzeźbienia w drogocennych kamieniach, z ekskluzywnym szlifem Marco Bicego. Kolor i kompozycja każdego kamienia w tej kolekcji zostały ręcznie dobrane, a każdy detal biżuterii jest wynikiem drobiazgowej pracy, która obejmuje ręczne grawerowanie i teksturowanie złota w celu nadania większej głębi. Odpowiedzią jest mariaż kunsztu w starym stylu i współczesnej elegancji.

 NIEPOWTARZALNE KOLEKCJE

Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Jednak styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór. 

 RĘCZNE WYKONANIE

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty kupowane są z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie są obrabiane ręcznie przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło. 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123