Africa

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)


AFRICA

Inspirowana odległymi krajobrazami kolekcja Africa Marco Bicego® przywodzi na myśl magiczną atmosferę pustyń i rozgwieżdżonych nocy. Okrągłe, nieregularne kształty inspirowane są biżuterią plemienną oraz miękkimi wydmami Sahary. Kolekcja zdobiona ręcznie grawerowaną strukturą, oraz kamieniami w intensywnych odcieniach, które podkreślają luksusowe wyrafinowanie wspaniałych kombinacji kolorów.

 NIEPOWTARZALNE KOLEKCJE

Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Jednak styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór. 

 RĘCZNE WYKONANIE

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty kupowane są z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie są obrabiane ręcznie przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło. 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123