Goa

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)


GOA

Kolekcja Marco Bicego® Goa to linia to mocna i nowoczesna linia inspirowana eterycznymi liniami Oceanu Indyjskiego. Charakteryzuje się liniowym, współczesnym designem na pograniczu technicznego stylu, który został stworzony, aby uczcić piękno współczesnych kobiet. Ręcznie wykonywany, zaprojektowana przez Marco Bicego ponad dwadzieścia lat temu, jest jedną z najbardziej kultowych kreacji marki. Elastyczny i wszechstronny, łączy w sobie tradycję i innowacje.

 NIEPOWTARZALNE KOLEKCJE

Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Jednak styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór. 

 RĘCZNE WYKONANIE

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty kupowane są z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie są obrabiane ręcznie przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło. 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123