Lunaria

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)


LUNARIA

Kolekcja Lunaria zrodziła się z inspiracji naturą, która od zawsze była muzą i absolutną pasją Marco Bicego, oraz jego bezgranicznej wiedzy o złotnictwie. Organiczne, ręcznie formowane i zdobione talerze ze złota naśladują delikatne liście bałkańskiej rośliny, od której pochodzi nazwa kolekcji. Każda sylwetka, celowo nieregularna, jest cierpliwie modelowana i połączona w naprzemienne sekwencje nieregularnych łańcuszków, co nadaje kolekcji niepowtarzalnej lekkości.

 NIEPOWTARZALNE KOLEKCJE

Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Jednak styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór. 

 RĘCZNE WYKONANIE

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty kupowane są z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie są obrabiane ręcznie przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło. 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123