❤ Dzień Matki ❤

Nomination Italy_Promocja na Dzień Matki SS2022

Dzień Matki z Nomination Italy!

Biżuteria na Dzień Mamy musi być wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, gdyż każda z Mam taka jest. Każda zasługuje na cenny i jedyny w swoim rodzaju prezent. Nomination Italy doskonale o tym wie i dlatego przygotowało wyselekcjonowaną ofertę biżuterii, która będzie doskonałym prezentem na Dzień Matki.

NOMINATION COMPOSABLE

Composable to najbardziej znana kolekcja marki, jej niekwestionowany bestseller. To szereg drogocennych elementów z 18-karatowym złotem, różowym złotem lub srebrem, które możemy dowolnie komponować na bazie bransoletki. Możemy do niej dokładać dowolne symbole, litery, a także cyrkonie i kamienie naturalne. Nomination Italy oferuje wymienne linki z tysiącami rozmaitych wzorów i symboli. Każda kompozycja jest niepowtarzalna, więc możemy dowolnie personalizować bransoletkę i zmieniać jej układ w dowolnym momencie. Długość i stylistyka bransoletek Composable jest dowolna, więc sprawdzą się zarówno dla matek i córek, jak i dla matek i synów.

Wybierz symbole (elemnty ozdobne) i opowiedz mamie o swoim uczuciu za pośrednictwem komponowanej biżuterii Nomination! ❤

NOMINATION - KOLEKCJE FASHION

W ofercie marki Nomination Italy znajduje się także szeroki wybór biżuterii fashion. Modne ozdoby i dodatki biżuteryjne powstają z wykorzystaniem sprawdzonych technik rzemieślniczych i wysokiej jakości materiałów. Biżuteria fashion to doskonała propozycja dla mam, które nieustannie śledzą zmieniające się trendy i szukają ich własnej interpretacji. W propozycjach Nomination znalazły się ciekawe, innowacyjne ozdoby biżuteryjne, którymi można ożywić codzienną stylizację bądź podkreślić charakter stroju na specjalną okazję. Wybierz z kolekcji Wiosna / Lato 2022 elastyczną, wykonaną ze stali szlachetnej, zdobioną mieniącymi się, błyszczącymi kryształkami bransoletkę z kolekcji Extension Glitter, lub kobiecą i subtelną bransoletkę zdobioną cyrkoniami i zawieszką z literą z kolekcji Milleluci. Doskonałe będą także delikatne, pełne uroku, drobne, filigranowy, a jednak przykuwające wzrok naszyjniki z kolekcji Bella. Zdobione połyskującymi w świetle cyrkoniami, a także drobnymi, migoczącymi kosteczkami. To doskonała biżuteria na co dzień, jak i na większe wyjścia. Te kobiece i subtelne naszyjniki można łączyć z innymi naszyjnikami o różnych długościach, uzyskując spektakularny kaskadowy efekt. Z pewnością spodobają się Mamie, propozycje z pozostałych kolekcji jak Talizmani (talizman przyciągający szczęście), Chic&Charm (ekskluzywna kolekcja, która czerpie inspirację z klasycznej bransoletki typu Tennis - bogato zdobionej białymi i czarnymi, błyszczącymi kamieniami oraz dodatkowo zawieszkami - serduszkami, gwiazdkami, ważkami i drzewem życia) czy Melody, (która wzbudza pozytywne emocje oraz sprawia, że można się rozmarzyć. Naszyjniki i bransoletki to nawiązanie do wakacyjnych dni pełnych słońca, uśmiechu i zabawy. Kolekcja jest jednocześnie kobieca i subtelna.)

Biżuteria, która zawsze będzie przy Twojej mamie, aby przypominać o tej wyjątkowej miłości  

Kampania NOMINATION Italy na Dzień Matki 2022

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123