Jesień Zima 2019

Ustaw kierunek malejący

1-24 of 128

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5


Ustaw kierunek malejący

1-24 of 128

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kolekcja Nomination jesień – zima 2019/2020

Nomination Italy nieustannie zaskakuje. Najnowsza kolekcja marki już zdążyła zdobyć uznanie miłośników eleganckich, ale nieprzesadzonych ozdób biżuteryjnych. W kolekcji jesień – zima 2019/2020 produkty ze złota, srebra i stali szlachetniej przyjmują zarówno klasyczne formy, jak i zupełnie nową, niespotykaną dotąd postać. Dzięki tak szerokiej ofercie, każdy, niezależnie od płci, wieku czy zasobności portfela, znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania.

Nomination Italy – trendy na bieżący sezon

Na sezon jesień – zima 2019/2010 marka Nomination przygotowała kolekcję, która z jednej strony nawiązuje do aktualnych trendów modowych, z drugiej zaś kreuje nowe. W ubiegłych latach propozycje od Nomination szybko znajdowały uznanie szerszego grona odbiorców, a tym samym stawały się inspiracją dla sieciówek zajmujących się sprzedaż ubrań i dodatków. Oczywiście jakości biżuterii dostępnej w sieciówkach w żaden sposób nie można porównać do jakości wyrobów Nomiantion. Marka, jako lider światowego rynku biżuterii, przywiązuje wielką wagę do trwałości i estetyki wytwarzanej biżuterii.

Najnowsza kolekcja Nomiantion – nie tylko bransoletki komponowane

W ofercie marki Nomination Italy bardzo ważne miejsce zajmują bransoletki Composable, dlatego w kolekcji jesień – zima 2019/2020 nie mogło zabraknąć nowych wzorów elementów wymiennych do bransoletek komponowanych. Aktualna kolekcja została również wzbogacona o bransoletki z serii Trendsetter (w kolorze złotym, srebrnym i odcieniu różowego złota), a także bransoletki Tribe.

Delikatna markowa biżuteria

Miłośnicy delikatnej biżuterii mogą z kolei wybierać spośród cieniutkich bransoletek i naszyjników z serii Easychic oraz Melodie. Biżuteria Melodie posiada ozdoby w postaci czarnych cyrkonii oraz zawieszek w kolorze różowego złota.

Wśród najnowszych propozycji znalazły się również kolczyki. Zwykle są to modele pośrednie, nie za małe i nie bardzo duże, zatem odpowiednie zarówno na co dzień, jak i wyjątkowe okazje. Część z nich posiada wytworne zdobienia, natomiast dostępne są również kolczyki w całości wykonane ze szlachetnego metalu.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123