Wiosna Lato 2021

Nomi_SS2021


NOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2021

Odkryj nowe kolekcje NOMINATION Italy na nadchodzący sezon Wiosna Lato 2021. Szeroki wybór nowych elementów Composable do bransoletek komponowanych, a także liczne modele naszyjników, bransoletek i kolczyków, zarówno w kolekcjach dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

COMPOSABLE

Kolekcja ze złotem 18K otrzymała nazwę Freedom, czyli wolność, ze względu na swoje kolory, świeży i radosny styl, oraz pozytywną energię. Ta kolekcja łączy w sobie to, co najlepsze w Composable - symbole, które wszyscy uwielbiają, takie jak serca, gwiazdy i czterolistne koniczyny oraz nowe komunikaty- z tęczą kolorowej emalii, która oddaje nastrój pełen nadziei i pozytywnego myślenia.

Nowa kolekcja ze srebrem 925 to Spring Life, czyli wiosenne życie: wiosna to czas odrodzenia i budzenia się przyrody do życia. W tej kolekcji ważek, pszczół, kwiatów i balonów każdy znajdzie coś dla siebie - figlarne symbole, oraz wysokiej jakości wykonania motywy kwiatowe. Linia charms to kamienie – onyks i perła - schwytane w misternych, srebrnych zawieszkach w kształcie klatki, delikatnych formach wykonanych ze srebra 925.

Nowości z różowym złotem to kamienie naturalne o kaboszonowym szlifie, z ozdobną, skręconą oprawą z romantycznego, różowego złota. Kolekcja zawiera np. biały opal, czyli światowy bestseller Nomination, ale także kamienie o żywych kolorach, takich jak perydot i ametyst.

KOLEKCJE FASHION 

Kluczowe trendy, które będzie można zobaczyć w sezonie Wiosna Lato 2021 w kolekcjach fashion Nomination to: ZESTAW KOLCZYKÓW - Nomination często łączyło dwa różne style kolczyków, aby zamiast pary, stworzyć zestaw kolczyków. Stało się to obecnie utrwalonym trendem, pozwalającym konsumentom wybierać własny styl za pomocą zróżnicowanych kolczyków zamiast pary, więc jest to coś, co nadal będzie kontynuowane w kolekcjach Nomination. 

BAROKOWE PERŁY

Po drugie - PERŁY. Ten kamień szlachetny będzie widoczny w 2021 roku, szczególnie perły BAROKOWE we wszystkich ich ZDUMIEWAJĄCYCH kształtach. Barok obejmuje wszystkie perły, które nie są idealnie okrągłe, niektóre z tych pereł są nieco nierówne, niektóre mają fałdki, niektóre są podłużne, a niektóre są mniejsze i mają owalny kształt jak ziarenka ryżu. To, co je łączy, to niesamowity kolor, połysk i świetlistość. Użycie pereł barokowych dało projektantom biżuterii możliwość wykorzystania niesamowitych, naturalnych kształtów tych kamieni i stworzenia wyrazistej biżuterii, która sprawia, że ​​ponadczasowa, czysta perła jest głównym motywem nowej kolekcji.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123