Chic&Charm

Nomi Święta 2021

Ustaw kierunek malejący

7 Item(s)Ustaw kierunek malejący

7 Item(s)


CHIC & CHARMS

Kolekcja Chic & Charms to nowa, ekskluzywna kolekcja dla miłośników biżuterii. Kolekcja czerpie inspirację z klasycznej bransoletki typu Tennis - bogato zdobionej białymi i czarnymi, błyszczącymi kamieniami. Naszyjniki i bransoletki zdobione są dodatkowo zawieszkami - serduszkami, gwiazdkami, ważkami i drzewem życia, każdy naszyjnik posiada pojedynczą zawieszkę pośrodku szeregu błyszczących kamieni. Aby zachować atrakcyjną cenę, tylna część naszyjnika to klasyczny, srebrny łańcuszek.

Kolekcja zawiera jeden, specjalny naszyjnik z kamieniami na całej długości, w dwóch wariantach - srebrny z białymi kamieniami i w różowym złocie z czarnymi kamieniami.

Kolczyki zdobione są drobnymi kamieniami na małym kółku, a każdy z nich jest ozdobiony pasującą zawieszką. To kolekcja nie tylko na wiosnę lato 202 - kolekcja Chic & Charms jest na zawsze.

Kolekcja Chic & Charms obejmuje naszyjniki, bransoletki i kolczyki ze srebra próby 925, także w wariancie pokrywanym różowym złotem, zdobione błyszczącymi cyrkoniami.

DOSKONAŁE DLA: miłośników biżuterii z najwyższej półki - to prawdziwie szlachetny, klasyczny wybór biżuterii. Prosta, elegancka - to kolekcja dla osób szukających maksymalnego blasku.

Kolekcja Chic & Charms to: PONADCZASOWOŚĆ - LŚNIENIE - WYRAFINOWANIE – ELEGANCJA

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123