Jesień Zima 2021

NOWA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2021

 

Nowa kolekcja TI SENTO – Milano to oda do celebrowania życia. Celebrowania, które pozwala odkryć wyjątkowość chwili, podkreślić jej istotę. Do cieszenia się tym co mamy tu i teraz. To odkryta na nowo przyjemność wychodzenia na miasto i dzielenia się z innymi dobrymi chwilami. To także, wyrażona tęsknota za pragnieniem radości, wspólnej zabawy, spotkań, za doświadczaniem szczęścia, noszenia szpilek, wieczorowej sukni i odważnej biżuterii.

To co za Tobą, a także to co przed Tobą doprawdy niewiele znaczy, gdy nie odkryjesz piękna jakim jest celebracja życia!

Sercem kolekcji są kamienie w odcieniu malachitowej zieleni, czarnego onyksu, niebieskiego lapisu. To także klasyczne, kobiece i ponadczasowe perły, które hipnotyzują swoim pięknem. Kultowe, prostokątne ogniwa i złote wisiorki dodają nowej kolekcji luksusowego i wyrafinowanego stylu. Zaś znaki gwiazd, konstelacji, księżyców i piorunów zabierają Cię w podróż przez piękno nocnego nieba.

Kolekcja obejmuje trzy główne tematy: Starry Universe (Gwiaździsty Wszechświat), Timeless Energy (Ponadczasowa Energia) oraz The Outdoors (Kolekcja Wyjściowa). Każdy z motywów prezentuje określony styl i niesie ze sobą specjalne przesłanie.

 GWIAŹDZISTY WSZECHŚWIAT

Kolekcja „Kosmicznych amuletów” została zaprojektowana, aby zaprosić Cię do tańca pod rozgwieżdżonym niebem. Gwiaździste nadruki wszechświata, lśniące złote gwiazdy i srebrzyste błyskawice zdobione cyrkoniami pave to luksusowe amulety, które możesz nosić w noc i w dzień. Emanacja pereł oraz księżycowa magia kobiecości łączy się nieodzownie z wdziękiem, pięknem, niewinnością oraz wiarą w Miłość do wszechświata! Poczuj tą więź!

 PONADCZASOWA ENERGIA

Kolekcja ta, to mieszanka odważnych wzorów z niesamowitymi detalami wykonanymi ręcznie. Jest elegancka, ponadczasowa, wyrafinowana.

 Wyraziste naszyjniki i klasyczne perły, masywne pierścionki zdobione cyrkoanimi pavé i przepiękne kolczyki w kształcie kropli. Te eleganckie klasyki zapewniają kobiecy, odważny i indywidualny wygląd.

Ta kolekcja to oda do odkrywania na nowo ponadczasowej klasyki!

 KOLEKCJA WYJŚCIOWA

Wędrówka po jesiennych ulicach miasta przywołuje odkryte na nowo poczucie wolności. Miasto tętni pozytywną energią; restauracje, kawiarnie, butiki i muzea są pełne życia. Pragnienie BYCIA NA ZEWNĄTRZ, ODKRYWANIA NOWEGO i noszenia odważnej biżuterii.

W tej kolekcji luksusowe, pozłacane elementy, malachity w kolorze intensywnej zieleni mieszają się z kamieniami w odcieniu głębokiego brązu tworząc ciepłą jesienną paletę barw. Prostokątne zawieszki, ogniwa i sygnety tworzą razem luksusową i wyrafinowaną kolekcję.

Kreacje TI SENTO - Milano projektowane są tak, aby dobierać zawieszki na kolczykach, naszyjnikach i bransoletkach.

 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123