Jesień Zima 2022

TS_pearls_SS23


Logo TSM 2022


NOWA KOLEKCJA JESIEŃ / ZIMA 2022

 

Nowa kolekcja Jesień / Zima 2022 inspirowana jest stylem Art Déco. To nowe spojrzenie marki na ten silny i mocno celebrowany styl, przy jednoczesnym zachowaniu jego charakterystycznych cech. Pełna geometrycznych i symetrycznych form jak trójkąty, prostokąty, romby i owale, bogata w awangardowe łączenia kontrastujących ze sobą kolorów, materiałów i kształtów. Perły zestawione z aksamitem, złoto i malachitowa zieleń, układają się w geometryczne i symetryczne wzory, tworząc biżuterię niesamowicie efektowną z mocno nasyconymi kontrastującymi ze sobą barwami. Kolekcja mocno inspirowana jest także architekturą. Chrysler Building w Nowym Jorku jest jednym z najbardziej znanych symboli Art Déco i to właśnie on także zainspirował markę. Kiedy przyjrzysz się bliżej, odkryjesz, jak wpłynął on na kształty ostrych linii zawieszek i kolczyków.

W nowej kolekcji Jesień / Zima TI SENTO – Milano luksusowe, pozłacane elementy, malachity w kolorze intensywnej zieleni mieszają się z cyrkoniami w odcieniu głębokiego granatu. Zawieszki prostokątne lub połączonych ze sobą trójkątów, cyrkonie o szlifie Emerald otoczone pokrywaną złotem oprawą szatonową i bagnetowe pierścionki  tworzą razem luksusową i wyrafinowaną kolekcję. Kultowy prostokątny kształt pierścionków nadaje każdej stylizacji stylowy i luksusowy wygląd, a trójkątne kamienie w kolorze malachitowej zieleni, złota lub srebra, ułożone naprzemiennie obok siebie tworzą niezwykle prosty, ale jednocześnie nawiązujący do Art Déco projekt.  Noś pierścionki na każdym palcu lub wybierz jeden i noś go solo. Masz do wyboru także klasyczne modele pierścionków, które wyróżniają się pomimo minimalistycznej formy.

Bransoletki art-decowskie charakteryzowała duża rozpiętość stylu i tak jest również w nowej kolekcji TI SENTO – Milano. Mamy do wyboru bransoletki bez kamieni / cyrkonii, bransoletki z węzłami, a także bransoletki zdobione wypukłą strukturą kuleczek.

Perły to kluczowy element każdej kolekcji TI SENTO - Milano. W tym sezonie użyto pereł Mabe, które zachwycają i nie dają o sobie zapomnieć. Delikatnie spadają na szyję lub nadgarstek. Możesz je mieszać i dopasowywać do naszyjnika tenisowego lub bardziej masywnych, kolorowych łańcuszków. Niespotykane połączenia to nasza dewiza. Możesz także nosić perły w klasyczny sposób.

W tym sezonie geometryczne kształty mieszają się z kultowymi propozycjami marki. Możesz być pewna, że miksując i dopasowując różne style, przekształcisz je w coś imponującego i niesamowitego.  Odkryjesz na nowo elementy, które już posiadasz. W ten sposób ożywają one i zyskują całkiem nowe oblicze. To niespodziewane i zaskakujące połączenia pełne świeżości i klasy.

Wkrocz w nowy sezon nosząc te ponadczasowe, ale ekscentryczne kreacje. Zestawiaj je w najbardziej wyszukane kombinacje z lekkością, zabawą i jak tylko zapragniesz.

 

TSM_AW22_LABIZU

 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123