Wiosna Lato 2022

Valentine's Day TSM

Ustaw kierunek malejący

1-16 of 75

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-50% Pierścionek TI SENTO - Milano 12225FU

Normalna cena: 259,00 zł

Special Price 129,50 zł

-50% Pierścionek TI SENTO - Milano 12230BL

Normalna cena: 409,00 zł

Special Price 204,50 zł

-50% Pierścionek TI SENTO - Milano 12230CR

Normalna cena: 459,00 zł

Special Price 229,50 zł

-50% Pierścionek TI SENTO - Milano 12255WA

Normalna cena: 1 149,00 zł

Special Price 574,50 złUstaw kierunek malejący

1-16 of 75

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Logo TSM 2022


NOWA KOLEKCJA WIOSNA/LATO 2022

 

Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2022 jest inspirowana morzem – jego tajemniczym, nieznanym podwodnym światem. To symfonia dźwięku fal rozbijających się o skały, odgłosu trzeszczącego piasku pod stopami i ciepłej bryzy smagającej twarz. To kompozycja kolorów głębokiego błękitu bezchmurnego nieba, kuszącego turkusu bezkresnej toni oceanu i iskrzącego złota piaszczystej plaży. To opalona skóra, zmierzwione od morskiej wody włosy, zwiewne, letnie sukienki i połyskująca w słońcu biżuteria.

 

Sercem kolekcji są kamienie w odcieniu malachitowej zieleni, niebieskiego lapisu lazuli, a także turkusu. To iskrzące w słońcu cyrkonie, lśniące złoto i srebro, a także żywe, intensywne kolory. To wzory inspirowane morskim klimatem i tajemniczym, tętniącym życiem rafy koralowej.

 

To także klasyczna i uwielbiana kolekcja Mix & Match, odważne i przykuwające wzrok ogniwa inspirowane ziarnami kawy, zawieszki przypominające kształtem ząb rekina, jak i niezwykłe złote pierścionki oraz wisiorki wysadzane perłami, inspirowane unikalną, podwodną fauną taką jak skorupiaki, czy jeżowce.

 

Kolekcja obejmuje cztery główne tematy: Blue Hues (Odcienie Błękitu), Ocean Treasures (Skarby Oceanu), Sea Urchin (Jeżowiec), oraz Tiny Art (Maleńkie Dzieła Sztuki). Każdy z motywów prezentuje określony styl i niesie ze sobą specjalne przesłanie.

„ODCIENIE BŁĘKITU”

Kolekcja Wiosna/Lato 2022 to kompozycja intensywnego, głębokiego i radosnego oceanicznego błękitu, turkusu, granatu i niebieskiego. Inspirowana jest bezkresem morskich fal i głębią oceanu. Kolorystyka kolekcji przywodzi na myśl senne laguny, słoneczne destynacje i bezchmurne niebo w letni dzień. Idealne połączenie z malachitem, żółtym złotem i cyrkoniami. 

„SKARBY OCEANU”

Morze zawsze było i jest jedną z największych inspiracji marki. To co dzieje się w jego głębinach jest magiczne, tajemnicze. To niezbadane, baśniowe gatunki zwierząt i roślin, wszystko to co znajdziesz pod powierzchnią wody. 

 „JEŻOWIEC”

Słownictwo projektowe TI SENTO – Milano jest bogate w symbolikę. Naszyjnik z pozłacaną zawieszką zdobioną masą perłową jest naturalnie ukształtowaną alternatywą dla naszego kultowego pąka kwiatowego. Jest inspirowany stworzeniami, które znajdziesz pod powierzchnią wody, takimi jak skorupiaki (pąkle ), jeżowce i ich krewni. Wisiorek stał się połączeniem ich wszystkich. Biżuteria TI SENTO – Milano rzuca wyzwanie ograniczeniom konwencjonalności. Niezależnie od tego, czy jest ekscentryczna, klasyczna czy w stylu basic basic, emanujesz tym, co nosisz.

„MALEŃKIE DZIEŁA SZTUKI”

Miksując i dopasowując różne style, nieustannie odkrywasz na nowo elementy, które już posiadasz. W ten sposób ożywają one i zyskują całkiem nowe oblicze. To niespodziewane i zaskakujące połączenia pełne świeżości i klasy. Kolekcja różnych stylów przypomina kompozycję maleńkich dzieł sztuki – i właśnie to jest naszym celem. 

 

Wkrocz w nowy sezon nosząc te ponadczasowe, ale ekscentryczne kreacje. Zestawiaj je w najbardziej wyszukane kombinacje, jak tylko zapragniesz, by połączyć je z Twoim stylem. 

TSM SS2022

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123