Wiosna Lato 2023

TS_AW23_Perły

 


            logo TI SENTO


NOWA KOLEKCJA WIOSNA / LATO 2023

     Kolekcja Wiosna / Lato 2023 to celebracja energii miłości unoszącej się w powietrzu, radości życia, szczęścia, uśmiechu i koloru. To także celebracja więzi międzyludzkich. Więzi z przyjaciółmi, rodziną, ukochaną osobą i z samym sobą.

     Paryż jest miastem, które łączy wszystkie te elementy doskonale i dlatego stało się ono symbolem najnowszej kolekcji.  Obezwładniający urok miasta zakochanych skrywający się w zaułkach ulic, w których trzeba się zagubić, niezwykłych muzeach w których słychać śmiech rodzin, klimatycznych kawiarniach z których unosi się zapach zmielonej porannej kawy pitej z przyjaciółmi oraz ekskluzywnych butikach i ogrodach, porywa i zachwyca. To miasto jest pełne ludzi, uśmiechu, tętni życiem, energią, miłością pod każdą postacią, a paryski styl  jest ponadczasowy, dokładnie tak jak biżuteria TI SENTO.

     Kolekcja obejmuje osiem głównych tematów: Classic with an Edge (Klasyka z pazurem), Chuncky eyecatchers (Łańcuchy przeciągające uwagę), Lucky shot (Szczęśliwy traf), Love letters (Miłosne przesłanie), Over the rainbow (Tęcza), Ear Party, Pearls (Perły), Wedding crashers (Ślubni wybrańcy). Każdy z motywów prezentuje określony styl i niesie ze sobą specjalne przesłanie.

CLASSIC WITH THE EDGE - „Klasyka z pazurem”

Kolekcja wiosna / lato 2023 to nowe spojrzenie marki na ponadczasowe modele biżuterii, które nigdy nie wychodzą z mody. To klasyki w nowych geometrycznych kształtach „obsypane” magią cyrkonii. Wybieraj, zestawiaj i baw się biżuterią, aby dodać trochę figlarności do swojej codziennej rutyny, zestaw ikony ze swoimi modnymi zabawnymi zawieszkami lub odważniejszymi elementami inspirowanymi stylem vintage.

TS SS23 Chunky

CHUNKY EYECATCHERS - „Łańcuchy przyciągające wzrok”

Zakochaj się także w zjawiskowych łańcuchach o nowoczesnym wyglądzie, które przyciągają wzrok i intrygują w tym sezonie. Ich kompozycja oparta została na powtarzających się fantazyjnych ogniwach, które hipnotyzują. TI SENTO łączy bowiem ponadczasowość z odwagą. Wybierz także te klasyczne o prostokątnych ogniwach w srebrze lub złocie, które stały się już ikonami marki.

TS SS23 Lucky Shot

LUCKY SHOT - „Szczęśliwy traf”

Ekscentryczne zawieszki są idealnym dodatkiem do każdej klasycznej stylizacji. Bez względu na to, jak je połączysz, są one nieprzeciętne i wzbudzają zachwyt. Wybierz z najnowszej kolekcji czterolistną koniczynę jako obietnicę szczęścia lub „uśmiechniętą buźkę”, by dodać odrobinę zabawy i humoru do swojej codzienności. Możesz być pewien / pewna, że wywołasz uśmiech na niejednej twarzy. 

 TS SS23 Love letters

LOVE LETTERS - „Miłosne przesłanie”

W tym sezonie siła, romans i kobiecość łączą się w kreacje, które reprezentują MIŁOŚĆ. Wykonane ze srebra delikatne bransoletki i naszyjniki, a także pokrywane złotem kolczyki i pierścionki z motywem serca to przypomnienie o okazywaniu miłości swoim bliskim i nawołanie do tego, by podążać drogą swojego serca.

TS SS23 Rainbow

OVER THE RAINBOW - „Tęcza”

To kolekcja pełna koloru, ale nadal utrzymana w klasycznym stylu, nie odbiegając tym samym od tradycyjnego designu. Luksusowe srebrne pierścionki, kolczyki i bransoletki tenisowe mienią się cyrkoniami w tęczowych kolorach. Poczuj pozytywne letnie wibracje dodając koloru do swoich stylizacji. Łącz, mieszaj i baw się biżuterią, pozostań kreatywna!

TS SS23 Ear party

EAR PARTY

Niedoskonałe połączenia zawieszek i kolczyków dodają efekt „wow” każdej stylizacji. Odejdź od klasycznych zestawień i zamiast tego odważ stworzyć swoje nieoczekiwane własne „ear party” . Asymetria to ostateczny cel, do którego należy dążyć w tym sezonie. Celebruj każdego dnia swoje indywidualne „ear party”. Układanie, łączenie, mieszanie i dopasowywanie powinno być zabawne, więc na nie zwlekaj?  Stwórz swój własny styl, bawiąc się pojedynczymi kolczykami i zawieszkami. Odważ się być sobą.

TS SS23 Pearls

PEARLS – „Perły”

Perły to element każdej kolekcji TI SENTO. Były, są i zawsze będą ikoną stylu i bogactwa. Każdej stylizacji dodają klasy. Z perłami nigdy nie można przesadzić. Delikatnie spadają na szyję lub nadgarstek. Możesz je mieszać i dopasowywać do naszyjnika tenisowego lub bardziej masywnych, kolorowych łańcuszków. Niespotykane połączenia to nasza dewiza. Możesz także nosić perły w klasyczny sposób.

TS SS23 Pearls

WEDDING CRUSHERS – „Ślubni wybrańcy”

Kto powiedział, że biżuteria panny młodej kończy się na pierścionku z diamentem? Panna młoda powinna eksperymentować z biżuterią, aby znaleźć swój charakterystyczny styl na ten wielki dzień. Wyjątkowa biżuteria pomaga zachować bowiem ducha świętowania. To samo dotyczy druhen i wszystkich innych osób, które chcą celebrować ten wyjątkowy dzień. Biżuteria jest kwintesencją tej okazji.

Poczuj pozytywne letnie wibracje i ciesz się podróżą po tętniącej życiem kolekcji Wiosna / Lato 2023 TI SENTO. Łącz, mieszaj i baw się biżuterią, bądź kreatywna! Zestawiaj biżuterię w najbardziej wyszukane kombinacje z lekkością, zabawą i jak tylko zapragniesz. Niespotykane połączenia bowiem to dewiza TI SENTO na nowy sezon.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123