Composable

zakupowe szaleństwo - promo june 24

Ustaw kierunek malejący

1-16 of 1594

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5


Ustaw kierunek malejący

1-16 of 1594

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Composable – bransoletki z wymiennymi elementami

Marka Nomination Italy zasłynęła jako producent efektownych bransoletek komponowanych. Pierwszy tego typu produkt powstał w 1987 roku i szybko podbił serca wielbicielek niebanalnych ozdób biżuteryjnych. Bransoletki Composable składają się z szeregu modułów (linków), które można wymieniać i zestawiać ze sobą w dowolny sposób, co w praktyce oznacza możliwość personalizowania biżuterii i dostosowywania do potrzeb konkretnej osoby, jej charakteru i estetyki, ale także do okazji. Dzięki temu bransoletki komponowane stanowią świetną propozycję na prezent.

Skomponuj własną bransoletkę

W ofercie Nomination znajdują się tysiące modułów przeznaczonych do komponowania bransoletek. Każdy, kto chce stworzyć oryginalną ozdobę biżuteryjną, powinien zamówić bazę do bransoletki (w naturalnym kolorze stali szlachetnej, w kolorze złota, różowego złota, srebrną, granatową lub czarną) oraz dowolną ilość wybranych elementów ozdobnych. Oczywiście możliwy jest także zakup gotowych bransoletek Composable, składających się z kilkunastu elementów ze stali szlachetnej oraz elementów złotych lub srebrnych (pojedynczych lub podwójnych) wykonanych na stali szlachetnej.

Bransoletki komponowane – łatwe w łączeniu moduły Composable

Każdy z modułów zawiera niepowtarzalny wzór. Mogą to być litery, cyfry, symbole, pojedyncze słowa, znaki zodiaku oraz inne kształty, zaprojektowane przez grafików z pracowni projektowych Nomination. Moduły wykonuje się z wysokiej jakości materiałów, począwszy od stali szlachetnej, poprzez złoto, srebro, cyrkonie, kamienie szlachetne, a nawet elementy emaliowane. Dzięki temu bransoletka z wymiennymi elementami jest nie tylko efektowna, ale i trwała. Linki łączy się ze sobą w prosty sposób, a połączone tworzą spójną całość, która zdobi nadgarstek i przypomina o ważnych chwilach lub osobach.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123