Lotus

OLE_Lotus_12_2023


KOLEKCJA LOTUS

Marka Ole Lynggaard Copenhagen świętuje 10 lat figlarnej indywidualności kolekcji Lotus. Długotrwały romans Charlotte Lynggaard z drogocennymi kamieniami o rzadkich odcieniach jest poetycko wyrażony w jej kolekcji boskich kwiatów Lotus. Emanując kobiecością i naturalnym wdziękiem, Lotus jest przeznaczony do noszenia w pojedynczym blasku lub w bukiecie kontrastowych odcieni. 

MIŁOŚĆ I PASJA

Pasja Charlotte Lynggaard do kamieni szlachetnych o wyjątkowej jakości jest szczególnie widoczna w kolekcji Lotus. Dzięki zapierającej dech w piersiach palecie klejnotów pozwala swojej publiczności na zdefiniowanie własnego promiennego wyrazu na każdą okazję.

Wyraź swoją indywidualność i podkreśl ją doskonałym, unikatowym kamieniem szlachetnym. Dobieraj i wybieraj swoje ulubione pierścionki i zawieszki Lotus z szerokiej palety wibrujących odcieni kamieni, osadzanych ręcznie przez najlepszych złotników. Pierścionki Lotus to skarby, które można układać w zestawy i ukazać wszechstronny wyraz doskonałego kunsztu. Występują w pięciu różnych rozmiarach, od najmniejszego Lotus 0 do oszałamiającego Lotus 4.

HOŁD DLA PRAWDZIWEGO KUNSZTU

Liczni eksperci w dziedzinie jubilerstwa z OLE LYNGGAARD COPENHAGEN zapewniają, że każdy przedmiot spełnia standardy nienagannego artyzmu - i że ostatecznie wydobywa indywidualne piękno noszącej go kobiety.

UMIEJĘTNE POŁĄCZENIE KLASYKI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Luksusowa biżuteria powstaje w atelier w Kopenhadze, gdzie pracuje ponad 100 osób. Wszyscy są zgodni, że atelier stanowi swego rodzaju dom rodzinny, a dzięki tradycyjnym wartościom marka Ole Lynggaard Copenhagen zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku biżuteryjnym. Nie sposób nie docenić ręcznie wykonywanej biżuterii, stanowiącej niezwykle udane połączenie klasyki z nowoczesnością.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123