SALE LABIZU

Jak komponować bransoletkę

 

JAK KOMPONOWAĆ BRANSOLETKĘ NOMINATION COMPOSABLE?

 

Bransoletka Composable składa się z szeregu odpinanych elementów wykonanych ze stali szlachetnej. Elementy ozdobne na zawieszkach wykonane są z 18-karatowego złota, 9-karatowego różowego złota lub srebra 925, dodatkowo zdobione cyrkoniami, kryształami Swarovskiego, emalią i kamieniami naturalnymi. Bazy wykonane są ze stali szlachetnej, opcjonalnie pokrywane metodą PVD. Każda baza zawiera 13 elementów, gdzie jeden element opowiada ok.0,9-1 cm. Standardowa wielkość bransoletki odpowiada kompozycji 18-stu elementów. 

Krok 1: Zakup elementów ozdobnych

Wybierz elementy ozdobne, które skradły Twoje serce. Elementy dostępne są w różnych wzorach, materiałach i z różnymi motywami, takimi jak litery, symbole, kamienie szlachetne itp.

Elementy dostępne są w 3 kolorach

 • Gold 18K
 • Rose Gold 9K
 • Silver 925

Krok 2: Dobór bazy do bransoletki. 

Następnie wybierz bazową bransoletkę Nomination Italy Composable. Zmierz obwód swojego nadgarstka i dopasuj go do rozmiaru Nomination Composable, zgodnie z poniższą tabelką

Podstawy do bransoletek komponowanych*

Ilość elementów bazy  Długość w cm
13 elementów 12,6
15 elementów 14,5
17 elementów 16,4
19 elementów 18,3
21 elementów 20,2

Bazy dostępne są w 11 kolorach:

 • srebrna
 • złota
 • różowe złoto
 • szara
 • czarna
 • czarna matowa
 • granatowa
 • brązowa
 • złota matowa
 • szafirowa
 • opalizująca

* Uwaga: podstawy do bransoletek nie są finalnym produktem i nie są sprzedawane samodzielnie. 

Przykład wyboru bazy:

Jeśli obwód Twojego nadgarstka wynosi 17 cm, oznacza to, że potrzebujesz bransoletki złożonej z 19 elementów wymiennych. Więc:

1) możesz wybrać postawę 13 elementową i dodać 6 elementów ozdobnych (droższa wersja)

lub

2) wybrać podstawę 18 elementową i wybrać 1 dowolny element ozdobny (tańsza wersja).

Wybór należy do Ciebie! 

Krok 3: Dopasowanie

Po doborze odpowiedniej bazy i elmenentu/ów, przymierz bransoletkę i upewnij się, że jest dobrze dopasowana. Jeśli bransoletka jest za luźna lub za ciasna, dodaj lub usuń linki według potrzeby.

Upewnij się, że wszystkie linki są dobrze zamocowane i że bransoletka jest wygodna w noszeniu.

Krok 4: Ciesz się swoją bransoletką!

Twoja spersonalizowana bransoletka jest gotowa do noszenia. Możesz ją nosić codziennie lub na specjalne okazje.

W dowolnym momencie możesz zmieniać linki, dodawać nowe lub wymieniać stare, aby dopasować bransoletkę do swojego aktualnego stylu lub nastroju.

Komponowanie bransoletki Nomination Italy Composable to świetna zabawa, która pozwala na wyrażenie swojej osobowości i stylu. Ciesz się kreatywnym procesem i noszeniem swojej unikalnej biżuterii!

Jak_komponowac_bransoletke_ComposableJak_komponowac_bransoletke_Composable2Jak_komponowac_bransoletke_Composable3

 
Niezapomniana podróż, świętowanie urodzin, rocznic, długo wyczekiwany sukces, dzisiejszy uśmiech, pocałunek, dziecko w drodzie... Życie składa się z wyjątkowych chwil, które pozostają na zawsze w naszych sercach. Bransoletka Composable to personalny, cenny sposób aby uczcić wyjątkowe chwile, z których cieszysz się dzisiaj i wszystkie te, które dopiero nadejdą. Komunikuj swoje pasje i opowiadaj swoją historię. Twoje życie przynosi nowe, niespodziewane emocje, które wyrazisz tą bransoletką. Stwórz swoja bransoletkę, aby stała się unikalnym symbolem Twojego życia, miłości i szczęścia. Composable - bransoletka, która opowiada Twoja historię.  

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123