zawieszki

Oryginalne złote zawieszki

Klasyczny naszyjnik składa się z łańcuszka oraz zawieszki, czyli elementu dekoracyjnego niewielkich (zazwyczaj) rozmiarów. To, czy do danego łańcuszka da się przyłączyć zawieszkę, uzależnione jest od jego splotu i grubości. Dotyczy to zarówno wisiorków, jak i bransoletek, bowiem zawieszki stosuje się przede wszystkim w odniesieniu do tych dwóch rodzajów biżuterii.

W ofercie LABIZU znajdują się zarówno złote zawieszki do naszyjników, bransoletek, jak i produkty przeznaczone do zdobienia kolczyków.

Jak zmienić wygląd biżuterii? Dzięki złotym zawieszkom!

W sklepie z biżuterią można wybierać spośród setek naszyjników o różnych długościach, grubościach i splotach. Dostępne są naszyjniki gładkie i wytłaczane, wykonane wyłącznie z cennego kruszcu, jak i zdobione kamieniami. Dostępne są wreszcie naszyjniki z zawieszkami. Czasem zawieszka przytwierdzona jest do łańcuszka w taki sposób, że nie da jej się swobodnie przemieścić, ani tym bardziej zdjąć. Innym razem dzyndzyk może zmieniać swoje położenie, można go z łańcuszka zsunąć albo po prostu odpiąć. Wtedy w miejsce starej zawieszki, albo tuż obok niej, możemy dopiąć kolejne ozdobne elementy.

Zawieszki ze złota pozwalają na tworzenie wielu różnych kompozycji. Dzięki nim stare naszyjniki i bransoletki znów mogą cieszyć oko, znów mogą prezentować się modnie i interesująco. Złota zawieszka w prosty sposób zmienia wygląd biżuterii, dlatego producenci wyrobów biżuteryjnych sukcesywnie tworzą nowe kolekcje tego typu dodatków.

Zawieszki ze złota w atrakcyjnych cenach

Złote zawieszki przyjmują różne kształty i rozmiary, choć zazwyczaj są to elementy niewielkie. Skoro niewielkie, to również znacznie tańsze od innych rodzajów biżuterii. Atrakcyjna cena zawieszek jest kolejnym czynnikiem znacząco podnoszącym ich popularność. Zamiast kupować kolejny naszyjnik, lepiej wyposażyć się w kilka zawieszek, dzięki którym stara biżuteria nabierze zupełnie nowego charakteru.  

Modne zawieszki do łańcuszków i bransoletek

Zawieszki ze złota można łączyć na wiele sposobów. Możliwe jest stworzenie kompozycji jednobarwnej, w całości wykonanej z żółtego złota, złota różowego albo białego, albo zestawu zróżnicowanego pod względem kolorystycznym. Możliwe są połączenia zawieszek gładkich i zdobionych, długich i krótkich. Wybór złotych zawieszek jest ogromny, dlatego za każdym razem mogą powstać zupełnie nowe, oryginalne kompozycje. Kierowanie się trendami nie jest w takim wypadku konieczne, ale jeśli zawieszki mają być modne, warto postawić na drobne złote blaszki oraz zawieszki z kamieni szlachetnych i półszlachetnych w mocnych kolorach.

Markowe złote zawieszki w ofercie LABIZU

W ofercie LABIZU znaleźć można szeroki wybór oryginalnych złotych zawieszek od znanych i cenionych producentów biżuterii. Cechą charakterystyczną markowych produktów biżuteryjnych jest wysoka jakość wykonania. Złote zawieszki powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Każdy przedmiot podlega starannej obróbce, każdy jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Wszystko po to, by zawieszki stanowiły trwałą i efektowną ozdobę naszyjnika lub bransoletki.

Nasza oferta obejmuje zarówno klasyczne, gładkie wzory zawieszek, jak i zawieszki bogato zdobione, większe, ciekawe w formie. Oferujemy zawieszki idealne do stylizacji codziennych, jak i produkty, które doskonale uzupełnią kreację wieczorową.

Złote medaliki i krzyżyki

Zawieszki do bransoletek i naszyjników pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną, ale obok tego mogą wyrażać przywiązanie do pewnych wartości. Tak właśnie jest w przypadku medalików i krzyżyków, które są symbolem wiary katolickiej. Łańcuszek z medalikiem lub krzyżykiem to popularny prezent z okazji Chrztu dziecka, Pierwszej Komunii Świętej i innych ważnych wydarzeń w życiu osoby wierzącej. Zainteresowanie tego rodzaju zawieszkami jest spore, dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, również umieściliśmy je w naszej ofercie.

 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123