Elephant

OLE_ELEPHANT_12_2023

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)


KOLEKCJA ELEPHANT 

Ole Lynggaard od młodości zafascynowany był wdzięcznymi, dostojnymi ruchami, z jakimi poruszają się słonie. Jako uosobienie lojalności, siły i szczęścia, słoń posiada wszystkie cechy, jakie Ole Lynggaard chciałby przekazać światu. Wykonane z 18-karatowego złota i białych diamentów zawieszki Elephant to oszałamiające modele, które oferują wyjątkowość i najwyższą jakość.

SIŁA I LOJALNOŚĆ

Ole Lynggaard zaprojektował różne modele zawieszek Elephant i wszystkie są ręcznie wykonywane z 18-karatowego złota z diamentami. Większy wisiorek zdobiony jest 24 diamentami, mniejszy ma ich 260 diamentami oraz jeden dodatkowy diament w trąbie słonia. Modele te można założyć na naszyjnik lub bransoletkę. Najmniejszy wisiorek My Little World można nosić na sznurku lub jako wisiorek do naszyjnika.Ole Lynggaard stworzył także specjalną zawieszkę Elephant z 18-karatowego żółtego złota z 536 diamentami i kroplą zielonego turmalinu dla swojej żony Karin, gdy obchodzili 50. rocznicę ślubu.

WIESZ JUŻ, CZEGO SZUKASZ? 

Daj się zahipnotyzować misterną biżuterią inspirowaną florą i fauną, zaprojektowaną przez duet ojca z córką - Ole i Charlotte Lynggaard. Asortyment mistrzowskich dzieł stworzonych, aby dostosować się do wszechstronnego życia kobiety. Połącz swoje ulubione modele z różnych kolekcji - od delikatnych rzeźb po bogate dzieła. Odkryj wspaniałą biżuterię wykonaną z satynowanego, matowego lub polerowanego 18-karatowego złota, zdobioną kamieniami szlachetnymi i diamentami.

OLE LYNGGAARD COPENHAGEN – MARKA Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ

Marka Ole Lynggaard Copenhagen istnieje od 1963 roku, a zatem świętuje już ponad 50 lat działalności. Została założona przez wybitnego artystę - jubilera Ole Lynggaarda, będącego jednocześnie projektantem kolekcji. Ole Lynggaard dąży w swoich projektach do doskonałości, a inspiracje często znajduje w pobliżu domu, odkrywając skandynawskie krajobrazy. W projektach Lynggaarda dostrzec można ponadczasową elegancję, a jednocześnie wyraźne nawiązania do nowoczesności.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123