OLE LYNGGAARD

Ole Lynggaard Copenhagen_2022

logo OLC

Biżuteria Ole Lynggaard Copenhagen

Ekskluzywna biżuteria Ole Lynggaard Copenhagen została doceniona przez duńską rodzinę królewską, dla której marka od wielu lat projektuje ozdoby biżuteryjne. Po ręcznie wykonywaną biżuterię sięgają jednak nie tylko przedstawiciele duńskiej arystokracji, ale również ceniący szlachetne piękno mieszkańcy innych państw europejskich. Obecnie biżuteria Ole Lynggaard Copenhagen dostępna jest także w Polsce.

Ekskluzywna biżuteria z 18-karatowego złota

LABIZU jest autoryzowanym salonem marki Ole Lynggaard Copenhagen w Polsce. Oferujemy bransoletki, pierścionki, naszyjniki, kolczyki i zawieszki wykonane z 18-karatowego złota, diamentów i kamieni naturalnych. W ich formie dostrzec można zarówno doskonałość projektu, tradycyjne metody złotnicze jak i najwyższej jakości materiały.

Ole Lynggaard Copenhagen – marka z wieloletnią tradycją

Marka Ole Lynggaard Copenhagen istnieje od 1963 roku, a zatem świętuje już ponad 50 lat działalności. Została założona przez wybitnego artystę - jubilera Ole Lynggaarda, będącego jednocześnie projektantem kolekcji. Ole Lynggaard dąży w swoich projektach do doskonałości, a inspiracje często znajduje w pobliżu domu, odkrywając skandynawskie krajobrazy. W projektach Lynggaarda dostrzec można ponadczasową elegancję, a jednocześnie wyraźne nawiązania do nowoczesności.

Umiejętne połączenie klasyki z nowoczesnością

Luksusowa biżuteria powstaje w atelier w Kopenhadze, gdzie pracuje ponad 100 osób. Wszyscy są zgodni, że atelier stanowi swego rodzaju dom rodzinny, a dzięki tradycyjnym wartościom marka Ole Lynggaard Copenhagen zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku biżuteryjnym. Nie sposób nie docenić ręcznie wykonywanej biżuterii, stanowiącej niezwykle udane połączenie klasyki z nowoczesnością.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123