bransoletki

Ole Lynggaard Copenhagen_2022


BRANSOLETKI OLE LYNGGAARD

Rzeźbione węże oplatające nadgarstek, a może smukłe bransoletki z liści? Lub masywne ogniwa i łańcuchy ozdobione migoczącymi diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Wszystkie style bransoletek są mistrzowsko wykonane z 18-karatowego złota lub gładkiego jedwabiu. Skarby, które można układać w stosy lub nosić w jednej okazałości.

WIESZ JUŻ, CZEGO SZUKASZ? 

Daj się zahipnotyzować misterną biżuterią inspirowaną florą i fauną, zaprojektowaną przez duet ojca z córką - Ole i Charlotte Lynggaard. Asortyment mistrzowskich dzieł stworzonych, aby dostosować się do wszechstronnego życia kobiety. Połącz swoje ulubione modele z różnych kolekcji - od delikatnych rzeźb po bogate dzieła. Odkryj wspaniałą biżuterię wykonaną z satynowanego, matowego lub polerowanego 18-karatowego złota, zdobioną kamieniami szlachetnymi i diamentami.

OLE LYNGGAARD COPENHAGEN – MARKA Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ

Marka Ole Lynggaard Copenhagen istnieje od 1963 roku, a zatem świętuje już ponad 50 lat działalności. Została założona przez wybitnego artystę - jubilera Ole Lynggaarda, będącego jednocześnie projektantem kolekcji. Ole Lynggaard dąży w swoich projektach do doskonałości, a inspiracje często znajduje w pobliżu domu, odkrywając skandynawskie krajobrazy. W projektach Lynggaarda dostrzec można ponadczasową elegancję, a jednocześnie wyraźne nawiązania do nowoczesności.

UMIEJĘTNE POŁĄCZENIE KLASYKI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Luksusowa biżuteria powstaje w atelier w Kopenhadze, gdzie pracuje ponad 100 osób. Wszyscy są zgodni, że atelier stanowi swego rodzaju dom rodzinny, a dzięki tradycyjnym wartościom marka Ole Lynggaard Copenhagen zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku biżuteryjnym. Nie sposób nie docenić ręcznie wykonywanej biżuterii, stanowiącej niezwykle udane połączenie klasyki z nowoczesnością.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123