Snakes

OLE_SANEKS_12_2023


KOLEKCJA SNAKES

Kolekcja Snakes to hipnotyczne przypomnienie, że kontrast jest naturalną częścią życia, a intrygujący wąż jest uniwersalnym symbolem wiecznej walki dobra ze złem, zmysłu i pożądania, wiary i wątpliwości. Wykonana w mistrzowskim stylu w miękkich, graficznych liniach, kolekcja Snakes jest pokusą, której ciężko się oprzeć. Niezależnie od tego, czy wąż wije się wokół nadgarstka lub palca, czy też delikatnie oplata płatek ucha lub szyję – ta subtelna forma piękna wkrótce sprawi, że będziesz go pożądać.

INSPIRACJE I PODRÓŻE

Podczas wieloletnich, edukujących podróży Ole Lynggaard po raz pierwszy ujrzał zdobienia z motywem węża w muzeum w Kairze w latach 60. Młody projektant oczarowany był jego hipnotyzującym i smukłą elegancją. Powróciwszy do Kopenhagi, przygotował swój pierwszy projekt biżuterii z motywem węża dla swojej żony. Jednak szeroka, bogata kolekcja biżuterii pozostała marzeniem przez kolejne pięć dekad…W 2013 roku urzekające złote węże projektu Ole Lynggaard odniosły natychmiastowy sukces, gdy kolekcja została zaprezentowana pierwszy raz z okazji 50. rocznicy marki. Od tego momentu satynowane i zdobione diamentami pave wzory wkroczyły do serc kobiet na całym świecie.

Snakes - Wyjątkowa podróż Kolekcja Snakes zawiera elementy designu najbardziej pożądanych marek. Każdy element wykonywany jest z 18-karatowego żółtego złota, z prawdziwie mistrzowskim kunsztem. Powierzchnia każdego złotego węża jest pokryta perfekcyjną teksturą wężowej skóry dzięki zręcznej pracy dłoni mistrzów złotnictwa. Zaprojektowana z myślą o każdej kobiecie, biżuteria z kolekcji Snakes prezentuje zmysłowe formy na wiele różnych sposobów. Jeden wąż wije się przodem na palcu wskazującym, drugi wesoło wędruje wzdłuż ramienia lub płatka ucha. Lśniący wąż na naszyjniku prezentuje swoje wydłużone ruchy, podczas gdy kolejny zdaje się spać spokojnie zawinięty na palcu. Kuszący wąż jest najbardziej pożądany, gdy zdobią go kolorowe kamienie szlachetne. Misternie zdobiony diamentami pave lub owinięty wokół dużego kamienia szlachetnego, kunsztowny wąż to także namiętny znak czułości.

Z myślą o swoich najbardziej dbających o jakość i detale wielbicieli, Ole Lynggaard zaprojektował limitowaną, jednokrotną kolekcję sensacyjnych pierścieni z wężami. Każdy z oszałamiających węży kołysze rzadki, nieskazitelny kamień szlachetny.

Ole Lynggaard Snake

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123