zawieszki

ole_pendants


ZAWIESZKI OLE LYNGGAARD

Stwórz indywidualny, pełen mocy look z zawieszkami OLE LYNGGAARD COPENHAGEN. Zawieszki wykonane z 18-karatowego złota, z wykończeniem z barwnych kamieni naturalnych oraz diamentów, w pełni inspirowane magicznymi, organicznymi formami natury. Wybierz pędy szlachetnej zawieszki Lotus zdobionej Twoim ulubionym kamieniem, lub połącz ze złotymi zawieszkami Leaves lub Forest, aby dodać ekspresji i wyróżnić je jeszcze bardziej. Twój styl to Twoja droga - wybieraj i łącz zawieszki, definuj swój unikatowy styl. Jaki będzie Twój wybór?

WIESZ JUŻ, CZEGO SZUKASZ? 

Daj się zahipnotyzować misterną biżuterią inspirowaną florą i fauną, zaprojektowaną przez duet ojca z córką - Ole i Charlotte Lynggaard. Asortyment mistrzowskich dzieł stworzonych, aby dostosować się do wszechstronnego życia kobiety. Połącz swoje ulubione modele z różnych kolekcji - od delikatnych rzeźb po bogate dzieła. Odkryj wspaniałą biżuterię wykonaną z satynowanego, matowego lub polerowanego 18-karatowego złota, zdobioną kamieniami szlachetnymi i diamentami.

OLE LYNGGAARD COPENHAGEN – MARKA Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ

Marka Ole Lynggaard Copenhagen istnieje od 1963 roku, a zatem świętuje już ponad 50 lat działalności. Została założona przez wybitnego artystę - jubilera Ole Lynggaarda, będącego jednocześnie projektantem kolekcji. Ole Lynggaard dąży w swoich projektach do doskonałości, a inspiracje często znajduje w pobliżu domu, odkrywając skandynawskie krajobrazy. W projektach Lynggaarda dostrzec można ponadczasową elegancję, a jednocześnie wyraźne nawiązania do nowoczesności.

UMIEJĘTNE POŁĄCZENIE KLASYKI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Luksusowa biżuteria powstaje w atelier w Kopenhadze, gdzie pracuje ponad 100 osób. Wszyscy są zgodni, że atelier stanowi swego rodzaju dom rodzinny, a dzięki tradycyjnym wartościom marka Ole Lynggaard Copenhagen zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku biżuteryjnym. Nie sposób nie docenić ręcznie wykonywanej biżuterii, stanowiącej niezwykle udane połączenie klasyki z nowoczesnością.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123