SALE LABIZU

pierścionki

PIERŚCIONKI OLE LYNGGAARD

Zdobiony diamentami lub kamieniami naturalnymi pierścionek od OLE LYNGGAARD COPENHAGEN to coś naprawdę wyjątkowego. Jako najsilniejszy symbol Twojej miłości, jest cennym kawałkiem historii - stworzony, aby towarzyszyć na całe życie. Każdy znak miłości jest mistrzowsko, ręcznie wykonany przez mistrzów złotnictwa w pracowni OLE LYNGGAARD w Kopenhadze.

Wyraź swoją indywidualność i podkreśl ją doskonałą, unikatową biżuterią.

WYRAZ MIŁOŚCI

Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wybór obrączek. Mogą być dopasowane dla obu partnerów lub różne, klasyczne lub awangardowe, wykonane z 18-karatowego białego, żółtego, różowego złota lub srebra. Wiele kolekcji można łączyć i dopasowywać, aby znaleźć najbardziej osobisty sposób na podkreślenie swojej życiowej relacji i zaangażowania.

OLE LYNGGAARD COPENHAGEN – MARKA Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ

Marka Ole Lynggaard Copenhagen istnieje od 1963 roku, a zatem świętuje już ponad 50 lat działalności. Została założona przez wybitnego artystę - jubilera Ole Lynggaarda, będącego jednocześnie projektantem kolekcji. Ole Lynggaard dąży w swoich projektach do doskonałości, a inspiracje często znajduje w pobliżu domu, odkrywając skandynawskie krajobrazy. W projektach Lynggaarda dostrzec można ponadczasową elegancję, a jednocześnie wyraźne nawiązania do nowoczesności.

UMIEJĘTNE POŁĄCZENIE KLASYKI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Luksusowa biżuteria powstaje w atelier w Kopenhadze, gdzie pracuje ponad 100 osób. Wszyscy są zgodni, że atelier stanowi swego rodzaju dom rodzinny, a dzięki tradycyjnym wartościom marka Ole Lynggaard Copenhagen zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku biżuteryjnym. Nie sposób nie docenić ręcznie wykonywanej biżuterii, stanowiącej niezwykle udane połączenie klasyki z nowoczesnością.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123