SWAROVSKI

Swarovski LABIZU

Ustaw kierunek malejący

1-16 of 139

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5


Ustaw kierunek malejący

1-16 of 139

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Oryginalna biżuteria Swarovski

Swarovski to marka słynąca z produkcji wysokiej jakości biżuterii wysadzanej kryształami. W rzeczywistości jednak oferta marki wykracza daleko poza produkcję szlifowanych kryształów i prezentuje się na tyle imponująco, że biżuteria Swarovski zdobyła popularność na całym świecie. Marka uznawana jest za luksusową, po jej wyroby chętnie sięgają największe gwiazdy kina i sceny muzycznej. Nie jest to jednak biżuteria zarezerwowana dla elit - wiele produktów można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Biżuteria Swarovski – jak to się zaczęło?

Założycielem marki jest Daniel Swarovski, który w 1985 roku przeprowadził się do wiejskiej miejscowości Wattens w Austrii i tam zaczął wykorzystywać wynalezione przez siebie urządzenie do cięcia i szlifowania kryształów stosowanych w biżuterii.

Swarovski zasłynął w historii jako wynalazca i wizjoner, osoba o niesłabnącym entuzjazmie, stawiająca na innowacyjność, dążąca do ciągłego rozwoju założonej przez siebie firmy. Idee, które przyświecały Swarovskiemu, dziś przyświecają również marce, która wciąż wprowadza na rynek jubilerski nowatorskie rozwiązania.

Kryształowy świat Swarovskiego

Daniel Swarovski przejął w Wattens budynek porzuconej fabryki i to właśnie tam rozpoczął produkcję biżuterii, która wkrótce zachwyciła świat mody. Zachwyciła ze względu na innowacyjność, perfekcyjne wykonanie i pięknie połyskujące kryształy. Dziś kryształki Swarovskiego zdobią nie tylko wyroby biżuteryjne, ale szereg akcesoriów wykorzystywanych w modzie, architekturze czy dekoracji wnętrz.

Swarovski – lider produktów ze szlifowanego kryształu

Szkło kryształowe jest trwałe i posiada wiele walorów estetycznych. Jest materiałem stosunkowo łatwym w obróbce, dlatego pozwala na pozyskiwanie najróżniejszych wzorów i kolorów. Marka wciąż testuje możliwości kryształków Swarovskiego, nieustannie oferując klientom nowe modele pięknie mieniącej się biżuterii.

Kryształową biżuterię pokochały przede wszystkim kobiety. Kryształki wspaniale odbijają światło, rozświetlają cerę i sprawiają, że każda, nawet najprostsza stylizacja, nabiera wyjątkowego charakteru. Elegancka biżuteria Swarovski to produkty odpowiednie na większe okazje, ale w ofercie marki znajdują się również naszyjniki, kolczyki i bransoletki odpowiednie na co dzień. Kolejne pokolenie rodziny Swarovskich kontynuuje tradycję kreowania oryginalnego codziennego stylu. Niezwykła precyzja wykonania sprawia, że biżuterię Swarovski można nosić każdego dnia bez obaw o uszkodzenie oszlifowanej powierzchni.

Biżuteria i akcesoria wysadzane kryształami

Wyroby z kryształów marki Swarovski są trwałe, piękne, oryginalne. Proces twórczy w firmie Swarovski jest wyjątkowo płodny, każdy model opowiada jakąś historię, każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Dotyczy to nie tylko wyrobów biżuteryjnych, ale i innych produktów powstałych w pracowniach Swarovski. Szlifowane kryształy zdobią damskie torebki, zegarki, etui na telefony komórkowe czy ramki na zdjęcia. Wykorzystywane są do produkcji figurek dekoracyjnych, gałek meblowych i elementów oświetlenia. Oczywiście w naszym sklepie z biżuterią nie sprzedajemy wszystkich wymienionych akcesoriów, ale oferujemy szeroki wybór bransoletek, naszyjników, kolczyków i pierścionków Swarovski, jak również niezwykle ciekawe zegarki i długopisy.

Biżuteria Swarovski dostępna jest w wielu wzorach i kolorach, począwszy od niewielkich, lekko srebrzystych kryształków w klasycznych kształtach, poprzez odcienie pastelowe, skończywszy na dużych kryształach w soczystych barwach. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy w naszym sklepie znajdzie coś dla siebie. Poza tym biżuteria Swarovski to zawsze doskonały pomysł na prezent. 

Produkty marki Swarovski dostępne są w naszym sklepie w wyjątkowo korzystnych cenach.

 

 

 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123