Sentimental

NN_Promo_#OFMOFY_2023

Kolekcja SENTIMENTAL 

Kolekcja SENTIMENTAL przywołuje na myśl cenioną przez minione pokolenia biżuterię, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie i posiada wartość sentymentalną. Stąd też nazwa kolekcji - Sentimental.  

Kolekcja Sentimental łączy tradycję z rozświetlającym blaskiem cyrkonii. Naszyjniki w stylu vintage, przywodzą na myśl minioną epokę, a aby stworzyć warstwowy wygląd na podwójnych naszyjnikach i ukazać ich magiczny, zagubiony w czasie urok połączone zostały z cyrkonią.

Małe i cenne naszyjniki o charakterystycznym stylu retro są głównym tematem kolekcji, ale na uwagę zasługują także eleganckie pierścionki, które doskonale wyglądają noszone pojedynczo lub w komplecie z innymi pierścionkami. Na tym nie kończą się możliwości personalizacji wyglądu kolekcji Sentimental, która oferuje również nausznice: małe i delikatne z lśniącym pojedynczym kamieniem lub bogato zdobione cyrkoniami pave. Oba modele dostępne w dwóch rozmiarach i nawiązują swoim stylem do naszyjników Sentimental.

Kolekcja Sentimental obejmuje naszyjniki, bransoletki, pierścionki, kolczyki i nausznice ze srebra rodowanego pr.925 oraz srebra rodowanego pr.925 pokrywanego 24K złotem.

Idealna dla kobiet, które kochają klasyczną biżuterię pełną uroku w stylu vintage, którą można nosić co dnia.

Kolekcja Sentimental to: NOSTALGICZNY - UROCZY - CENNY - SENTYMENTALNY

sentimental

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123