Filter

Kategorie
  1. Kategoria
  2. NOMINATION
  3. TI SENTO
  4. COEUR DE LION
  5. SIF JAKOBS
  6. QUDO
  7. SWAROVSKI
  8. ZŁOTO
  9. PERONI & PARISE
  10. OLE LYNGGAARD
  11. OUTLET
  12. Dzień Matki ❤
Cena
 1. 3310
  10320
 2.  
 3. -
Dostępność
 1. 24h (7)
Kolor
 1. złotyzłoty
 2. różowe złotoróżowe złoto
Materiał
 1. złoto 18K
Marka
 1. Marco Bicego

MARCO BICEGO

Marco Bicego_Marrakech 2021

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)


logo Marco Bicego

Dzięki dziedzictwu, głęboko zakorzenionemu w czasie i na terytorium narodzin włoskiej biżuterii, Marco Bicego stworzył wyjątkowy i niepowtarzalny styl. Subtelna, luksusowa elegancja, za którą podążają kobiety każdego dnia, zawsze intensywna, bogata w styl i osobowość. Starannie, ręcznie wykonane, klejnoty Marco Bicego są słynną ikoną Made in Italy. Kochane, poszukiwane i porządane na całym świecie, wybierane przez najwybitniejsze kobiety, takie jak Hillary Clinton, Oprah Winfrey, Melissa Gates czy Kylie Minogue.

 NIEPOWTARZALNE KOLEKCJE

Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Jednak styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór. 

Każda kobieta może stworzyć swój własny styl Marco Bicego. 

 RĘCZNE WYKONANIE

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty kupowane są z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie są obrabiane ręcznie przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło. 

 MARCO BICEGO NA ŚWIECIE

Marco Bicego jest dystrybuowany w ponad trzydziestu pięciu krajach. Poza flagowym sklepem zlokalizowanym w Wenecji (Włochy), Marco Bicego obecny jest w Weronie (Włochy), Budapeszcie (Węgry), Atenach, Mykonos i na Krecie (Grecja), a także w nowym, pierwszym butiku w Niemczech, w Baden-Baden. Markę znaleźć można w głównych domach towarowych, takich jak Harrods i Harvey Nichols w Wielkiej Brytanii, Bloomingdale's, Neiman Marcus i Saks Fifth Avenue w USA oraz Mitsukoshi w Japonii.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123