Time Paris Collection

Nomination_Italy_kampania_SS2022_bracelet

Ustaw kierunek malejący

3 Item(s)Ustaw kierunek malejący

3 Item(s)

TIME COMPOSABLE COLLECTION

Nowe zegarki z kolekcji TIME powstały z myślą o zbliżającym się okresie świątecznym i są rozwinięciem istniejącej już linii zegarków Composable Time Paris. W sezonie Jesień Zima 2021 proponujemy cztery nowe modele, w których tarcza zdobiona jest: brokatem srebrnym lub różowym. Idealnie przywołuje on na myśl iskrzące się w mrozie płatki śniegu, ale także karnawałowe stylizacje, pełne blasku. Model złoty natomiast posiada kontrastową białą tarczę, aby stworzyć kolejny klasyczny i ponadczasowy czasomierz. Tarcze zegarków zdobione są cyrkonią koloru srebra, co zapewnia jeszcze bardziej nowoczesny ich wygląd. Dodatkowym atutem jest umieszczone logo NOMINATION w górnej części tarczy.

 Nowe modele zegarków z kolekcji TIME wykonane są ze stali szlachetnej i dostępne są z żółtym lub różowym wykończeniem PVD, na bransolecie Composable Classic, którą możesz dowolnie komponować i personalizować.

Zegarki wyposażone są w mechanizm Miyota 5Y20 oraz szkło mineralne (5 stopień w skali Mohsa) - bardzo przejrzyste, czyste, cienkie, elastyczne i odporne na pęknięcia. Wodoszczelność: 5 atmosfer.

Idealne dla osób, które pragną stworzyć wyjątkowe zestawy Composable na swoim nadgarstku, a także dla tych, które pragną spersonalizować swój pasek do zegarka za pomocą swoich ulubionych elementów ozdobnych Composable Classic, których obecnie w sprzedaży jest już ponad 2000!

 Główne hasła kolekcji TIME to: FINEZJA – WYJĄTKOWOŚĆ – BŁYSK – KOBIECOŚĆ    

Nomi_AW_2021_zegarki

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123