Trendsetter

NN_Promo_#OFMOFY_2023

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)



Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

TRENDSETTER NEW YORK COLLECTION

 

Nowa edycja kolekcji Trendsetter została nazwana NEW YORK jako nawiązanie do olśniewających geometrycznych wzorów, które zostały zainspirowane kultową architekturą najsłynniejszych drapaczy chmur w Nowym Jorku. Cyrkonie Pavé, które wiodą prym w tej kolekcji, mienią się milionem barw, symbolizując w ten sposób kolorowe światła Nowego Jorku nocą.

W kolekcji znalazły się najbardziej popularne komunikaty: LOVE, MUM i symbol nieskończoności, a także tabliczki do grawerowania, na których możemy dodać swoje spersonalizowane wiadomości czy też wiadomości dla swoich bliskich. Kluczową bransoletką sezonu będzie tęczowa bransoletka w złotym kolorze zdobiona piramidami, wysadzana kolorowymi cyrkoniami pavé. Nowa edycja kolekcji New York zawiera zarówno bransoletki Smarty, jak i Classic.

Kolekcja TRENDSETTER NEW YORK to bransoletki ze stali szlachetnej pokrywane metodą PVD w kolorze żółtego i różowego złota, a także srebra i czerni. Elastyczne, z możliwością dowolnej regulacji rozmiaru, dekorowane są ozdobnymi blaszkami
w geometryczne wzory i wysadzane cyrkoniami pavé.

Idealna dla osób, które szukają oryginalnej biżuterii, którą mogą nosić przez cały dzień i noc. Dla tych, którzy pragną ją spersonalizować, aby była jeszcze bardziej wyjątkowa i osobista.

Główne hasła kolekcji TRENDSETTER NEW YORK to: IKONA – BŁYSK – GEOMETRIA – ORYGINALNOŚĆ

Trendsetter

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123