Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Trendsetter
TRENDSETTER NEW YORK COLLECTION
Nowa edycja kolekcji Trendsetter została nazwana NEW YORK jako nawiązanie do olśniewających geometrycznych wzorów, które zostały zainspirowane kultową architekturą najsłynniejszych drapaczy chmur w Nowym Jorku. Cyrkonie Pavé, które wiodą prym w tej kolekcji, mienią się milionem barw, symbolizując w ten sposób kolorowe światła Nowego Jorku nocą.
W kolekcji znalazły się najbardziej popularne komunikaty: LOVE, MUM i symbol nieskończoności, a także tabliczki do grawerowania, na których możemy dodać swoje spersonalizowane wiadomości czy też wiadomości dla swoich bliskich. Kluczową bransoletką sezonu będzie tęczowa bransoletka w złotym kolorze zdobiona piramidami, wysadzana kolorowymi cyrkoniami pavé. Nowa edycja kolekcji New York zawiera zarówno bransoletki Smarty, jak i Classic.
Kolekcja TRENDSETTER NEW YORK to bransoletki ze stali szlachetnej pokrywane metodą PVD w kolorze żółtego i różowego złota, a także srebra i czerni. Elastyczne, z możliwością dowolnej regulacji rozmiaru, dekorowane są ozdobnymi blaszkami
w geometryczne wzory i wysadzane cyrkoniami pavé.
Idealna dla osób, które szukają oryginalnej biżuterii, którą mogą nosić przez cały dzień i noc. Dla tych, którzy pragną ją spersonalizować, aby była jeszcze bardziej wyjątkowa i osobista.
Główne hasła kolekcji TRENDSETTER NEW YORK to: IKONA – BŁYSK – GEOMETRIA – ORYGINALNOŚĆ