SALE LABIZU

Affinity New Edition

Nomination Italy SS23 kampania People

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)


logo Nomi


Affinity

Kolekcja Affinity to kontynuacja trendu na różnego rodzaju łańcuchy: grube, szerokie, wąskie, długie, krótkie, które nie wychodzą z mody od kilku sezonów. Kolekcja Affinity zachowuje swój kobiecy charakter dzięki owalnym ogniwom łańcuchów w dwóch różnych stylach. Nowością jest zawieszka zdobiona lśniącymi cyrkoniami w jego centralnym punkcie, która sprawia, że naszyjnik w zależności od stylizacji staje się jeszcze bardziej romantyczny, rockowy lub w stylu retro. Ten niesamowicie prosty detal dekoracyjny stanowi intrygujący kontrast między solidnymi, idealnymi proporcjami łańcucha, a eteryczną lekkością iskrzenia białych cyrkonii. 

Kolekcja Affinity obejmuje naszyjniki, bransoletki i kolczyki ze stali szlachetnej, pokryte metodą PVD w kolorze żółtego złota, zdobione białymi cyrkoniami. 

Idealne dla Pań szukających wyrazistej biżuterii, która jest trendy, odważna i elegancka, ale jednocześnie kobieca i zmysłowa. Niezależnie, który łańcuch wybierzesz możesz być pewna, że wyróżnisz się z tłumu.

Kolekcja Affinity jest: TRENDY – ZADZIWIAJĄCA – IMPONUJĄCA  NIEZBĘDNA

Affinity NN AW22_Labizu

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123