Composable

NN promo AW23

KOLEKCJE COMPOSABLE JESIEŃ / ZIMA 2022

Odkryj nowe kolekcje NOMINATION Italy na nadchodzący sezon Jesień / Zima 2022. Szeroki wybór nowych elementów Composable do bransoletek komponowanych, a także liczne modele naszyjników, bransoletek i kolczyków, zarówno w kolekcjach dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Nowa kolekcja Nomination Italy Composable zawiera 3 nowe linie: COMPOSABLE CLASSIC GOLD z kolekcją NEW BABY, COMPOSABLE ROSEGOLD z kolekcją ROMANCE oraz COMPOSABLE SILVERSHINE z kolekcją SPIRYTUALITY. To także 3 nowe kolorowe bazy do komponowania: szafirowy, czekoladowy i opalizujący. Wszystkie mają matowe wykończenie i reprezentują kluczowe kolory nowego sezonu. 

COMPOSABLE CLASSIC GOLD – NEW BABY

Nowa kolekcja Composable Classic Gold nosi nazwę NEW BABY co oznacza nowe dziecko. To kolekcja, która powstała z myślą o uczczeniu radosnego, niezapomnianego i wyjątkowego wydarzenia, jakim jest pojawienie się nowego członka rodziny, potomka. Stworzona zarówno dla tych, którzy dopiero go oczekują, jak i tych którzy pragną powrócić wspomnieniami do tych pełnych radości i wzruszenia chwil. Kolekcja Composable Classic Gold NEW BABY to elementy z 18K złotem, z czarnymi grawerowanymi wzorami oraz ręcznie malowaną kolorową emalią. Przedstawiają chłopca, dziewczynkę, rodzeństwo, bliźniaków czy słodkiego bobasa z loczkiem wśród niebieskich lub różowych serduszek. To także symbole, które kojarzą się nam z dzidziusiem: smoczek, wózek, miś czy słonik. Każdy z tych elementów to sentymentalny, urokliwy i rozczulający dodatek, do komponowanej bransoletki Nomination Italy. Kolekcja NEW BABY idealna jest dla osób, które aby uczcić dzień w którym przepełnia wszystkich szczęście, duma i wdzięczność pragną obdarować przyszłą mamę, czy też innego członka rodziny wyjątkowym prezentem.

COMPOSABLE ROSEGOLD – ROMANCE

Nowa kolekcja Composable Rosegold nosi nazwę ROMANCE co oznacza romantyczność. To kolekcja subtelna i delikatna, składająca się z szeregu romantycznych symboli / elementów takich jak: Zazębiające się serca, Łabędzie zwrócone ku sobie - tworzące serce, Nieskończoność, wyznanie I love You. To także, serca i gwiazdy z błyszczącymi cyrkoniami. Wszystkie one wyrażają najszczersze i najpiękniejsze uczucia jakimi są miłość, przyjaźń, oddanie. Nowa kolekcja obejmuje również spektakularną nową gamę kamieni o szlifie bagietowym w żywych kolorach. Ich nowy prostokątny kształt idealnie współgra z linkami do bransoletek Composable, a ich bogata skręcona oprawa z różowego złota dopełnia luksusowy wygląd elementów na nowy sezon. Wybierając elementy z kolekcji ROMANCE stworzysz swój romantyczny przekaz w stylu Nomination, a elementy te staną się cenionymi symbolami na Twojej bransoletce Composable. Kolekcja Composable Rosegold ROMANCE to elementy ozdobne z 9K różowego złota oraz cyrkonii na stali szlachetnej. 

COMPOSABLE SILVERSHINE – SPIRITUALITY

Nowa kolekcja Composable SILVERSHINE nosi nazwę SPIRITUALITY co oznacza duchowość. To kolekcja, która skupia się na duchowych symbolach występujących w różnych kulturach świata: Kielich i Hostia, Najświętsze Serce, Budda, Ręka Fatimy, Greckie Oko, i wiele innych. Duchowość to odwieczne prawdy dotyczące natury człowieka, poczucie połączenia z czymś większym od nas. Dzięki duchowości człowiek potrafi zająć świadomą i odpowiedzialną postawę wobec samego siebie, wobec drugiego człowieka, wobec Boga i świata. Dojrzała duchowość prowadzi do zrozumienia samego siebie, a potem do rozwoju i stabilizacji pozostałych stref życia. W dzisiejszych czasach pomimo pogoni za dobrem materialnym rośnie świadomość jak ważnym aspektem życia jest duchowość i dlatego możemy zaakcentować to poprzez elementy ozdobne z kolekcji Spirytual. Kolekcja SPIRITUALITY to także kamienie naturalne, które mają właściwości poprawiające samopoczucie. Wśród nich znajdziesz: kwarc różowy - kamień czystej miłości i nieskończonego spokoju, labradoryt - kamień czystości i witalności, kamień księżycowy - kamień życzeń i dla tych, którzy realizują swoje marzenia, zielony awanturyn - kamień dobrego samopoczucia, bogactwa i szczęścia. To także Twoje ulubione kamienie w nowych świetlistych, fachlarzowych oprawach: biały i zielony opal, turkus, ametyst i oliwin. Kolekcja Composable SILVERSHINE to ozdobne elementy ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z czarnymi grawerowanymi wzorami, z ręcznie malowaną emalią, cyrkoniami oraz kamieniami naturalnymi. 

 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123