Time Paris

Nomination Italy SS23 kampania People

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)


logo Nomi


 TIME PARIS

Kolekcja Time Paris obejmuje łącznie 7 modeli zegarków. Z myślą o zbliżającym się okresie świątecznym dostępne są 3 nowe modele w których tarcza ozdobiona została lśniącymi cyrkoniami. Idealnie przywołują one na myśl iskrzące się w mrozie płatki śniegu, ale także karnawałowe stylizacje, pełne blasku. Pozostałe 4 modele zastąpią 3 dotychczasowe zegarki z tarczami z masy perłowej, czarną i różową. To subtelna aktualizacja kolekcji poprzez dodanie na tarczy głównych godzin dla ławiejszej identyfikacji czasu. Na szczególną uwagę w tym sezonie zasługuje zegarek z tarczą w kolorze turkusowo-zielonym, który wprowadza do kolekcji świeży, elegancki nowy kolor. Wszystkie zegarki są na bransolecie Composable Classic, którą możesz dowolnie komponować i personalizować, a także posiadają logo NOMINATION umieszczone w górnej części tarczy.

Kolekcja Time Paris obejmuje zegarki ze stali szlachetnej z bransoletką z wymiennymi elementami. Niektóre modele ozdobione zostały białymi cyrkoniami.

Zegarki wyposażone są w mechanizm Miyota 5Y20 oraz szkło mineralne (5 stopień w skali Mohsa) - bardzo przejrzyste, czyste, cienkie, elastyczne i odporne na pęknięcia. Wodoszczelność: 5 atmosfer.

Idealna dla wszystkich, którzy kochają prezenty, nie tylko świąteczne. A także dla fanów Nomination Composable tych obecnych i tych, którzy dopiero się nimi staną.

Kolekcja Time Paris jest: ELEGANCKA - PONADCZASOWA - SPERSONALIZOWANA - IDEALNA NA ŚWIĄTECZNE PREZENTY.

 

 

 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123