Newsletter Labizu

Composable

NN promo AW23

KOLEKCJE COMPOSABLE WIOSNA / LATO 2022

Odkryj nowe kolekcje NOMINATION Italy na nadchodzący sezon Wiosna / Lato 2022. Szeroki wybór nowych elementów Composable do bransoletek komponowanych, a także liczne modele naszyjników, bransoletek i kolczyków, zarówno w kolekcjach dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

COMPOSABLE

Nowa kolekcja Nomination Composable zawiera 3 nowe linie: COMPOSABLE CLASSIC GOLD z kolekcją DREAM JOB & BIRTHSTONES, COMPOSABLE ROSE GOLD z kolekcją ZODIAC & STONES oraz COMPOSABLE SILVER SHINE z kolekcją FLORAL FANTASY.

COMPOSABLE CLASSIC GOLD - DREAM JOB & BIRTHSTONES

Nowa kolekcja Composable Classic Gold nosi nazwę DREAM JOB & BIRTHSTONES co oznacza wymarzony zawód & kamienie urodzinowe. Elementy z kolekcji wymarzona praca są nawiązaniem do naszych pasji, ambicji i marzeń zawodowych. Kamienie urodzinowe natomiast to kolekcja, w której kamienie szlachetne przypisane zostały do miesiąca naszych narodzin. Każdy z nich ma swoje specyficzne i unikalne znaczenie. To nawiązanie do tradycji starożytnej, gdzie wierzono, że kamienie posiadają ogromną moc, mogą przynosić szczęście, zdrowie czy sukces. Kolekcja Composable Classic Gold DREAM JOB & BIRTHSTONES to elementy z 18K złotem, grawerem oraz kamieniami szlachetnymi. Idealna dla każdego, kto ma jasną wizję siebie i swojej przyszłości zawodowej oraz dla tych, dla których wykonywana praca jest/będzie pasją i spełnieniem. Idealna dla osób, które wierzą, że czas w którym się urodzili jest wyjątkowy, a kamienie urodzinowe mają magiczną moc.

COMPOSABLE ROSEGOLD – ZODIAC & STONES

Nowa kolekcja Composable Rose Gold nosi nazwę ZODIAC & STONES tzn. znaki zodiaku & kamienie. Każdy znak zodiaku ma swoje charakterystyczne cechy, które wynikają z daty urodzenia. Dzięki ich znajomości możemy się wiele o sobie dowiedzieć. W biżuterii znaki zodiaku to element, który podkreśla naszą osobowość, a także stanie się naszym amuletem. Kolekcja elementów z kamieniami to rozszerzenie już istniejącej kolekcji, która została wzbogacona o nowe elementy. Do wyboru mamy, także elementy ozdobne z cyrkoniami pięknie odbijającymi światło, które dodadzą blasku Glamour Twojej bransoletce. Kolekcja Composable Rose Gold ZODIAC & STONES to symbole z 9K różowego złota z czarnymi grawerowanymi znakami zodiaków, z kamieniami naturalnymi lub cyrkoniami oplecionymi 9k złotem na stali szlachetnej. Idealna dla osób, które kochają amulety i podkreślają nimi swoją osobowość. Dla osób, które wierzą, że kamienie mają ogromną moc, a także dla fashonistek, które kochają błyszczeć. 

COMPOSABLE SILVERSHINE – FLORAL FANTASY

Nowa kolekcja Composable Silver Shine nosi nazwę FLORAL FANTASY i jest odą do kwiatówPoczuj wiosnę z tym pięknymi, wesołymi elementami. Kolorowe niczym Słońce płatki kwiatu i cyrkonia z pewnością wprawią Cię w dobry nastrój i napełnią wiosennym optymizmem. Poczuj energię i życiową siłę odradzającego się po zimowym śnie świata. Wybierając elementy FLORAL FANTASY stworzysz swój wiosenny przekaz w prawdziwym stylu Nomination, a elementy te staną się cenionymi symbolami na Twojej ulubionej bransoletce Composable. Kolekcja Composable Silver Shine FLORAL FANTASY to elementy ozdobne ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z czarnymi grawerowanymi wzorami, z ręcznie malowaną emalią oraz cyrkoniami. Idealna dla każdego kto kocha kwiaty!

Nomination_SS2022

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123