SALE LABIZU

Composable

NN SALEKOLEKCJE COMPOSABLE JESIEŃ / ZIMA 2023

Odkryj nowe kolekcje NOMINATION Italy na nadchodzący sezon Jesień / Zima 2023. Szeroki wybór nowych elementów Composable do bransoletek komponowanych, dwie nowe matowe bazy złota i czarna, a także liczne modele naszyjników, bransoletek i kolczyków, zarówno w kolekcjach dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

COMPOSABLE CLASSIC GOLD

Nowe elementy ozdobne Composable Classic Gold to litery alfabetu w nowej odsłonie ze srebrną brokatową emalią oraz bestsellerowe elementy, takie jak serca, gwiazdki i kwiaty ze srebrną lub kolorową migoczącą emalią, która urzeka swą delikatnością i jednocześnie pięknie odbija światło, lśniąc w słońcu. Litery są jakże, ważną częścią kolekcji Composable, ponieważ pozwalają miłośnikom biżuterii spersonalizować swoją bransoletkę oraz tworzyć przekazy pełne miłości i znaczeń. Nowe elementy ozdobne Composable Classic Gold to symbole z 18K złotem, zdobione brokatową emalią na stali szlachetnej. Idealne dla tych, którzy szukają eleganckiego i unikalnego dodatku do swojej bransoletki Composable, który nie jest tylko zabawą, ale także wyrazem klasy i stylu. Dla pragnących opowiedzieć swoją historię w stylu Nomination Italy. Kolekcja Composable Classic Gold obejmuje setki elementów z 18-karatowego złota na stali szlachetnej. 

COMPOSABLE ROSEGOLD  

Nowe elementy ozdobne Composable Rose Gold to popularne symbole takie jak serca, gwiazdki, czterolistna koniczyna czy znak nieskończoności ozdobione w ich centralnym punkcie sześcienną cyrkonią, która nadaje elementom eleganckiego charakteru. To także elementy zdobione 8 cyrkoniami pave w bogatej oprawie w kształcie warkocza. Do wyboru w tym sezonie mamy także gamę sześciennych cyrkonii o szlifie gruszkowym, dostępnych w 9 świeżych i atrakcyjnych kolorach, ułożonych w obu kierunkach - lewym i prawym, dla olśniewającego efektu symetryczności. Nowe elementy ozdobne Composable Rose Gold to symbole z 9K różowego złota ozdobione kolorowymi cyrkoniami na stali szlachetnej. Idealne dla osób, które kochają błysk oraz dla miłośników szlachetnej biżuterii poszukujących luksusowego wyglądu. Odbijające światło i przepięknie mieniące się elementy stanowić będą efektowną ozdobę bransoletki Composale. Kolekcja Composable Classic Rose Gold obejmuje setki elementów z 9-karatowego złota na stali szlachetnej. 

COMPOSABLE SILVERSHINE

Nowe elementy ozdobne Composable Silver Shine to bogactwo elementów w formie charmsów z cyrkoniami o różnych kształtach i kolorach. Do wyboru mamy pojedyncze cyrkonie: okrągłe, w kształcie serca, gruszki czy prostokąta. Te wspaniałe elementy emanują ponadczasowym urokiem tradycyjnych diamentów. Są wystarczająco duże, aby przyciągnąć uwagę, ale jednocześnie przystępne cenowo. Nowością są efektowne zdobienia na odwrocie kilku z nich. Dla charmsów w kształcie serca dodatkowo, wzbogacono kolekcję o więcej opcji kolorystycznych. Te wyjątkowe elementy będą idealne na prezent przez cały rok. Kolekcja obejmuje także nowe interpretacje charakterystycznych symboli Composable, takich jak Skrzydła Anioła, Serca, Drzewo Życia oraz nowy charms w kształcie podkowy. Wszystkie bogato zdobione cyrkoniami, które przykuwają uwagę i cudownie odbijają światło. Nowe elementy ozdobne Composable Silver Shine to elementy ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z cyrkoniami. Idealne dla wszystkich, którzy pragną imponować i wyróżnić się w tłumie. Dla osób szukających wysokiej jakości, nowoczesnego wyglądu i pragnących opowiedzieć swoją historię w stylu Nomination Italy. Kolekcja Composable Silver Shine obejmuje setki elementów z ze srebra próby 925 na stali szlachetnej. 

SILVERSHINE COMPOSABLE COLLECTION FOR MEN

Nomination Italy w sezonie Jesień / Zima 2023 poszerza swoją ofertę Composable Silvershine o nowe dedykowane elementy ozdobne dla mężczyzn. Choć wszystkie elementy i bransoletki z kolekcji Composable są odpowiednie dla każdej płci, pochodzenia i wieku, przyszedł czas na nowości w kolekcji męskiej. Znajdziesz w niej klasyczne wzory śrub, sportowe symbole 3D oraz naturalne kamienie z matowym wykończeniem. Możesz tworzyć klasycznie eleganckie bransoletki Composable jako prezenty dla taty lub własne bransoletki personalizowane z symbolami, które ujawniają Twoje pasje, zamiłowania czy uczucia. Aby jeszcze bardziej wzbogacić ofertę, Nomination wprowadza nową czarną matową bazę Composable, która podkreśla piękno elementów z efektem vintage oraz doskonale komponuje się z alfabetem Silvershine, które został wprowadzony w sezonie Wiosna / Lato 2023. Nowe elementy ozdobne Composable Silver Shine to elementy ze srebra próby 925 z emalią, cyrkoniami i naturalnymi twardymi kamieniami o matowym wykończeniu. Idelane dla tych, którzy chcą wyrazić swój styl i osobowość oraz wyróżnić się dzięki unikalnej i stylowej biżuterii. Dla tych, którzy szukają eleganckich dodatków do swoich stylizacji lub pragną nadać jej wartości sentymentalnej jako prezent dziedziczony w rodzinie.

ONE FOR ME ONE FOR YOU (Jeden dla mnie, drugi dla Ciebie)

to przesłanie Nomination, które wyraża sentymentalną wartość kolekcji Composable. To zaproszenie do celebracji naszych wspólnych relacji poprzez symboliczny prezent. Każdy element Composable ma swoje szczególne znaczenie, które łączy nas z przyjaciółmi i rodziną, wzmacniając nasze więzi i wyrażając miłość, jaką darzymy bliskich. Odkryj kolekcje Composable i stwórz swoją unikalną opowieść dzięki tym wyjątkowym elementom biżuterii!

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123