Newsletter Labizu

Composable

NN_AW23_PeopleCOMPOSABLE

Nowa kolekcja Nomination Composable zawiera 3 nowe linie: COMPOSABLE CLASSIC GOLD z kolekcją SPRING DREAM, COMPOSABLE ROSE GOLD z kolekcją SPRING COLOUR oraz COMPOSABLE SILVER SHINE z kolekcją SPRING TRAVEL .

 

COMPOSABLE CLASSIC GOLD - SPRING DREAM 

Nowa kolekcja Composable Classic Gold nosi nazwę SPRING DREAM co oznacza wiosenne marzenie. Elementy z tej kolekcji to najlepiej sprzedające się symbole ozdobione diamentowaną strukturą, która urzeka swą delikatnością i jednocześnie pięknie odbija światło lśniąc w słońcu. To także nowe symbole dedykowane na Święta Wielkanocne, Serca, Motyle Romby i Ważki w jasnych, pastelowych kolorach. Kolekcja Composable Classic Gold SPRING DREAM to elementy z 18K złotem, czarnym grawerem, diamentowaną strukturą oraz ręcznie malowaną kolorową emalią. Idealna dla tych, którzy szukają nowoczesnych i nieszablonowych elementów ozdobnych, które wprowadzą do jego stylizacji/bransoletki powiew świeżości. Poczuj wiosnę z tymi wesołymi i kolorowymi elementami.

COMPOSABLE ROSEGOLD – SPRING COLOUR 

Nowa kolekcja Composable Rose Gold nosi nazwę SPRING COLOUR co oznacza wiosenne kolory i nawiązuje swoją tematyką do natury, wiosny i jej kolorów. To elementy ozdobne, które przedstawiają najbardziej popularne i lubiane zwierzęta takie jak: Pies, Kot czy Koń. Dodatkowo niektóre z nich ozdobione zostały uroczym grawerem w kształcie serca. Do wyboru mamy także elementy symbolizujące szczęście i pozytywną energię jak np. Czterolistną Koniczynę, Podkowę lub Gwiazdkę. To także kolekcja pełna nowych matowych kamieni szlachetnych o szlifie bagietkowym zamkniętych w oprawie z różowego złota. Kolekcja Composable Rose Gold zawiera również elementy ozdobne z zawieszkami w kształcie serca, które niosą miłosne i pełne szczęścia przesłania. Kolekcja Composable Rose Gold SPRING COLOUR to symbole z 9K różowego złota z czarnymi grawerowanymi napisami, z kamieniami szlachetnymi oplecionymi 9k złotem na stali szlachetnej oraz pokrywane kolorową emalią. Idealna dla osób, które kochają naturę, zwierzęta oraz amulety z przesłaniem. Dla osób, które wierzą, że kamienie mają ogromną moc, a także dla fashonistek, które kochają błyszczeć.

 

COMPOSABLE SILVERSHINE – SPRING TRAVEL 

Nowa kolekcja Composable Silver Shine nosi nazwę SPRING TRAVEL co oznacza wiosenną podróż i zawiera elementy pozwalające nam powrócić wspomnieniami do ulubionych miejsc z wakacji. W kolekcji znajdują się takie symbole jak Palma z oceanem, Walizka, Żółw, Muszla i Rozgwiazda z masy perłowej, a także Arbuz, który reprezentuje soczystą czerwień i zieleń. To także nowa kolekcja zawierająca alfabet oraz urodzinowe cyfry z efektem vintage - wzbogacanie naszej istniejącej już kolekcji. Nic nie jest tak osobiste niż redagowanie wiadomości lub opowiadanie historii litera po literze, link po linku. Kolekcja Composable Silver Shine SPRING TRAVEL to elementy ozdobne ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z ręcznie malowaną emalią, cyrkoniami oraz białą masą perłową. Każda muszla i rozgwiazda wykonane są ręcznie z białej masy perłowej. Ze względu na ręczną obróbkę, mogą nieznacznie różnić się od siebie pod względem kształtu, rozmiaru, wykończenia i umiejscowienia. Idealna dla osób szukających wysokiej jakości, nowoczesnego wyglądu i pragnących  opowiedzieć swoją historię w stylu Nomination Italy.  

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123