Extension New Life

MD NN

Ustaw kierunek malejący

1-16 of 27

Strona:
  1. 1
  2. 2


Ustaw kierunek malejący

1-16 of 27

Strona:
  1. 1
  2. 2


EXTENSION LIFE

Kolekcja Extension Life Nomination Italy to nowa edycja kultowych elastycznych bransoletek i pierścionków idealnych do łączeń z dostępnymi już kolekcjami Extension lub innymi kolekcjami oferowanymi przez Nomination Italy. Oferowane na ten sezon bransoletki i pierścionki są węższe od modeli z poprzedniego sezonu, dzięki czemu biżuteria nabiera jeszcze większej lekkości i delikatności. To także nowe symbole takie jak Uśmiech, Tęcza czy Oko Boga, a także 3 nowe kolory baz: szafirowa, czekoladowa i opalizująca. Design nowej kolekcji Extension Life wspaniale wpisuje się w radosny klimat nadchodzącej wiosny, dodając subtelności i elegancji każdej stworzonej stylizacji.

Kolekcja Extension Life obejmuje elastyczne bransoletki i pierścionki z najwyższej jakości stali szlachetnej zdobione białymi cyrkoniami, kamieniami szlachetnymi oraz naturalnymi takimi jak: turkus, malachit i masa perłowa zamkniętymi w 4 modnych kształtach: serce, kwadrat, gwiazda i owal.

Idealna dla miłośniczek biżuterii, która emanuje swobodnym szykiem, ale jednocześnie wygląda zjawiskowo na każdą okazję oraz posiada kluczowe cechy trendów na nowy sezon. Daj się oczarować kolekcji Extension Life i wykreuj swój unikalny zestaw biżuterii, który przyciągnie uwagę i podkreśli Twój wyjątkowy styl!

Kolekcja Extension Life jest: ELEGANCKA – SUBTELNA - LŚNIĄCA – KULTOWA

Extension Life Nomination Italy Labizu 2023

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123