Filter

Kategorie
  1. Marki
  2. Kategoria
  3. NOMINATION
  4. TI SENTO - Milano
  5. REBECCA
  6. COEUR DE LION
  7. SWAROVSKI
  8. MARCO BICEGO
   1. naszyjniki
   2. bransoletki
   3. kolczyki
   4. pierścionki
  9. OLE LYNGGAARD
  10. SALE
  11. ❤ Walentynki
Cena
 1. 2700
  25090
 2.  
 3. -
Dostępność
 1. 24h (36)
Kolor
 1. złotyzłoty
Materiał
 1. złoto 18K
 2. złoto
Marka
 1. Marco Bicego
Rozmiar
 1. 48 (15,2 mm)

MARCO BICEGO


logo Marco Bicego

Dzięki dziedzictwu, głęboko zakorzenionemu w czasie i na terytorium narodzin włoskiej biżuterii, Marco Bicego stworzył wyjątkowy i niepowtarzalny styl. Subtelna, luksusowa elegancja, za którą podążają kobiety każdego dnia, zawsze intensywna, bogata w styl i osobowość. Starannie, ręcznie wykonane, klejnoty Marco Bicego są słynną ikoną Made in Italy. Kochane, poszukiwane i porządane na całym świecie, wybierane przez najwybitniejsze kobiety, takie jak Hillary Clinton, Oprah Winfrey, Melissa Gates czy Kylie Minogue.

 

Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Jednak styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór. 

Każda kobieta może stworzyć swój własny styl Marco Bicego. 

 

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty kupowane są z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie są obrabiane ręcznie przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło. 

 

Marco Bicego jest dystrybuowany w ponad trzydziestu pięciu krajach. Poza flagowym sklepem zlokalizowanym w Wenecji (Włochy), Marco Bicego obecny jest w Weronie (Włochy), Budapeszcie (Węgry), Atenach, Mykonos i na Krecie (Grecja), a także w nowym, pierwszym butiku w Niemczech, w Baden-Baden. Markę znaleźć można w głównych domach towarowych, takich jak Harrods i Harvey Nichols w Wielkiej Brytanii, Bloomingdale's, Neiman Marcus i Saks Fifth Avenue w USA oraz Mitsukoshi w Japonii.

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123