Bransoletka męska Nomination Italy Strong Diamond Geometric z czarnym diamentem 028339/028

329,00 zł
SKU
028339/028
image-icon
Darmowa dostawa
image-icon
Ozdobne opakowanie
image-icon
Bezpłatne zwroty
image-icon
Gwarancja jakości
Na zamówienie - zapytaj o termin realizacji

Bransoletka wykonana ze stali szlachetnej z elementami w czarnym kolorze oraz zdobiona diamentem.

Długość: 19 - 22 cm

Szerokość: 0.61 cm

Rozmiar elementu ozdobnego: 1.5 x 1.22 cm

Masa diamentu: 0,005 ct (Kolor F - Czystość VS)

NEW

Bransoletka Nomination Italy z kolekcji Strong Diamond Geometric.

Bransoletka z kolekcji, która emanuje manuje elegancją, siłą detalu i nowoczesnym charakterem. Jej wyjątkowy design inspirowany motywem kotwicy symbolizuje siłę, stabilność i niezależność — idealna dla mężczyzny, który wie, dokąd zmierza.

>> Naturalny diament 0,005 ct - Kolor F - Czystość VS umieszczony na kotwicy dodaje jej luksusowego charakteru, jednocześnie zachowując subtelność i klasę.
>> Solidne, precyzyjne ogniwa gwarantują trwałość i komfort noszenia.
>> Zapięcie typu zatrzaskowego zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.

Bransoletka stworzona dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój styl z klasą i wyrazistością. Idealna jako dodatek na co dzień, jak i na wieczór. 

Każdy produkt Nomination Italy zamówiony w LABIZU zostanie dostarczony do Ciebie w oryginalnym opakowaniu w nowej żółto-białej kolorystyce wraz z certyfikatem autentyczności.

Kupując w LABIZU masz pewność, że produkt  jest oryginalny i pochodzi bezpośrednio od producenta Nomination Italy.

Więcej informacji
SKU 028339/028
Kolor srebrny
Materiał stal szlachetna