Composable

Nomination_Italy_kampania_SS2022_bracelet

Nomination Logo

COMPOSABLE CLASSIC GOLD - UNITE

 

Nowa kolekcja Composable Classic Gold została nazwana UNITE, czyli „zjednoczenie” by uczcić wyjątkowość i ogromne znaczenie relacji z naszymi przyjaciółmi
i rodziną, które doceniamy teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Ma za zadanie zbliżenie do siebie ludzi, gdy obecnie oddalają się od siebie. To kolekcja, w której króluje symbol czerwonego serca i jest kontynuacją „kolorowego trendu” z poprzedniego sezonu. W kolekcji pełno też komunikatów pełnych miłości i czułości, jak:
BEST FRIEND, HUG, PINKY PROMISE i I LOVE YOU.

nowej kolekcji UNITE znalazły się także 4 nowe elementy ozdobne o tematyce świątecznej, które staną się idealnym prezentem dla najbliższej nam osoby.
Święty Mikołaj, Świąteczna Skarpeta czy Kula Śnieżna oddają nastrój miłości, ciepła i rodzinnej świątecznej atmosfery.

Kolekcja Composable Classic Gold UNITE to elementy z 18-karatowego żółtego złota i ręcznie malowanej, kolorowej emalii.

Idealna dla każdego kto pragnie podzielić się serdeczną wiadomością z przyjacielem lub bliską mu osobą.

Główne hasła kolekcji UNITE to: MIŁOŚĆ - SERCE - ZABAWA - CZUŁOŚĆ 

 

COMPOSABLE SILVER SHINE - LOVE TO LOVE

 

Nowa kolekcja Composable Silver Shine nosi nazwę LOVE TO LOVE i jest odą do miłości. Miłości do siebie, bliskiej nam osoby i rodzinnego domu. Błyszczące serduszka z cyrkoniami pave w kolorze czerwonym, czarnym i niebieskim, a także niesamowicie słodkie, przesłania miłości zarówno na pojedynczych, jak i podwójnych elementach ozdobnych, to tylko część nowej wyjątkowej, miłosnej kolekcji. Wybierając elementy Forever Together, Smile, Be Mine, With Love i I Love You stworzysz swój romantyczny przekaz w prawdziwym stylu Nomination, a elementy te staną się cenionymi symbolami na Twojej ulubionej bransoletce Composable.

Kolekcja Composable Silver Shine LOVE TO LOVE to elementy ozdobne ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z ręcznie malowaną emalią oraz cyrkoniami.

Idealna dla każdego kto kocha kochać!

Główne hasła kolekcji LOVE TO LOVE to: PORYWAJĄCY - ROMANTYCZNY - SPONTANICZNY - SŁODKI

 

COMPOSABLE ROSE GOLD – CELEBRATION

 

Nowa kolekcja Composable Rose Gold nosi nazwę CELEBRATION tzn. uroczystość, gdyż powstała z myślą o celebrowaniu specjalnych okazji z naszymi bliskimi. Urodziny, Boże Narodzenie, Noworodek, Najlepszy Tata na Świecie… ta kolekcja jest pełna szczęścia. Chcemy doświadczyć radości, bycia ponownie razem, a jednocześnie uczcić tą szczęśliwą i jakże dla nas ważną okazję. Teraz otrzymujesz od nas jeszcze więcej elementów ozdobnych Composable, które pomogą Ci świętować i dzielić się tymi wyjątkowymi chwilami z bliskimi.

Kolekcja Composable Rose Gold CELEBRATION to symbole z 9-karatowego różowego złota z czarnymi grawerowanymi wzorami i ręcznie malowanej, kolorowej emalii.

Idealna dla osób, które kochają celebrować ważne osoby w swoim życiu.

Główne hasła kolekcji CELEBRATION: RADOŚĆ ŻYCIA - ZNACZENIE - NADZIEJA - PEŁNIA SZCZĘŚCIA

Nomi_AW2021

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123