Crysalis

MD NNCrysalis

Kolekcja Crysalis to czarująca oda do wiosny i lata, która ożywa w każdym elemencie biżuterii Nomination Italy. Naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki emanują lekkością i świeżością wiosennego poranka. Cyrkonie w odcieniach fuksji i bieli lśnią jak krople rosy na płatkach kwiatów, a ułożone gradientowo, tworzą niezwykłe kompozycje w kształcie serc, kwiatów lub motyli. Wszystko to osadzone w oprawie z 22-karatowego różowego złota, dodaje jeszcze więcej elegancji i wyjątkowości biżuterii. Kolekcja Crysalis to prawdziwe klejnoty dla tych, którzy pragną dodać swoim stylizacjom niepowtarzalnego wdzięku i magii wiosenno-letniego przebudzenia. Odkryj radość i lekkość życia z tą magiczną kolekcją!

Kolekcja Crysalis obejmuje naszyjniki, bransoletki, kolczyki oraz pierścionki ze srebra pr. 925 pokrywane 22K różowym złotem, zdobione cyrkoniami ułożonymi gradientowo.

Idealna na wiosnę i lato, doskonale będzie komponować się z opaloną skórą, dodając jej subtelności i blasku. Doskonała dla tych, którzy szukają nowoczesnej i nieszablonowej biżuterii.

Kolekcja Carismatica jest: LEKKA - ELEGANCKA - STYLOWA KOLOROWA

Crysalis Bomination Italy SS24

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123