Komunia

Biżuteria na Komunię - więcej niż prezent

ZŁOTO

Biżuteria z okazji Pierwszej Komunii Świętej jest wyjątkowa, gdyż jest nie tylko prezentem, ale przede wszystkim stanowi pamiątkę. Pamiątkę, która będzie przez całe życie przypominała dziecku i jego rodzinie o tym radosnym i duchowym wydarzeniu. Tradycją kultywowaną od lat jest wręczanie z tej okazji biżuterii, zwłaszcza złotej. Złoto bowiem to najbardziej wytrzymały na próbę czasu kruszec, najbardziej pożądany i elegancki.

Co wybieramy dla chłopców, a co dla dziewczynek? Chłopcom najczęściej ofiaruje się złoty krzyżyk, a dziewczynkom medalik maryjny, medalik z wizerunkiem aniołka lub kolczyki z cyrkoniami. Biżuteria komunijna dla chłopców to często ich pierwsza w życiu biżuteria. Musi być jednocześnie ponadczasowa i minimalistyczna. Biżuteria dla dziewczynek to często także ozdoba dopełniająca ich komunijny strój, która w przyszłości stanie się idealnym dodatkiem do dorosłych stylizacji.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz prezent, który będzie odpowiedni na tą okazję. Oferujemy złote łańcuszki, naszyjniki, bransoletki, krzyżyki i medaliki. Krzyżyki i medaliki można połączyć w komplet z pasującym łańcuszkiem. Nasza biżuteria komunijna jest delikatna i elegancka, i bez wątpienia przypadnie do gustu dzieciom przystępującym do Pierwszej Komunii Świętej.

NOMINATION ITALY

Na prezent komunijny można także wybrać bransoletkę komponowaną Composale z wymiennymi elementami ozdobnymi. Bransoletki Composable składają się z szeregu modułów (linków), które można wymieniać i zestawiać ze sobą w dowolny sposób, co w praktyce oznacza możliwość personalizowania biżuterii i dostosowywania do potrzeb dziecka, jego charakteru i okazji. Dzięki temu bransoletki komponowane stanowią świetną propozycję na prezent komunijny. Wybierz spośród szeregu elementów Composable Gold, Rose Gold i Silver: serca, skrzydła, aniołki, gwiazdki i sentencje życiowe. Symbole miłości, wiary, radości i błogosławieństwa. Możliwy jest także zakup gotowych bransoletek Composable, składających się z kilkunastu elementów ze stali szlachetnej oraz elementów złotych lub srebrnych (pojedynczych lub podwójnych) wykonanych na stali szlachetnej. 

Wybierz biżuterię komunijną z przesłaniem, która upamiętniać będzie duchowe doznanie i stanie się pamiątką na lata. 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123