Composable

Nomi_SS2021


 KOLEKCJE COMPOSABLE WIOSNA LATO 2021

Nowa kolekcja Nomination Composable zawiera 3 nowe linie:

COMPOSABLE CLASICGOLD z kolekcją FREEDOM, COMPOSABLE SILVERSHINE z kolekcją SPRING LIFE, oraz COMPOSABLE ROSEGOLD z kolekcją STONES.

 COMPOSABLE CLASICGOLD

Kolekcja ze złotem 18K otrzymała nazwę FREEDOM, czyli wolność, ze względu na swoje kolory, świeży i radosny styl, oraz pozytywną energię. Ta kolekcja łączy w sobie to, co najlepsze w Composable - symbole, które wszyscy uwielbiają, takie jak serca, gwiazdy i czterolistne koniczyny oraz nowe komunikaty, takie jak ONE IN A MILLION (jeden na milion) CARPE DIEM (chwytaj dzień) i BE HAPPY (bądź szczęśliwy) - z tęczą kolorowej emalii, która oddaje nastrój pełen nadziei i pozytywnego myślenia.

COMPOSABLE SILVERSHINE

Nowa kolekcja ze srebrem SPRING LIFE, czyli wiosenne życie: wiosna to czas odrodzenia i budzenia się przyrody do życia. Aby wiosna 2021 była naprawdę iskrząca, kolekcja ta jest pełna cyrkonii, aby zapewnić lśniącą i beztroską kolekcję symboli. W tej kolekcji ważek, pszczół, kwiatów i balonów każdy znajdzie coś dla siebie. Figlarne symbole, oraz wysokiej jakości wykonania motywy kwiatowe, trafią zarówno do najmłodszych, jak i do bardziej wyrafinowanych gustów.

Nowe elementy w linii CHARMS zawierają również kamienie – onyks i perłę - które są schwytane w misternych, srebrnych zawieszkach w kształcie klatki, delikatnych formach wykonanych ze srebra 925. Te piękne, drogocenne klejnoty dodadzą dynamicznego i energetyzującego elementu każdej bransoletce - poruszają się, gdy Ty się poruszasz. Toczą się wewnątrz swojej srebrnej klatki i zatrzymują czas codziennej rutyny. 

COMPOSABLE ROSEGOLD

Nowe modele z różowym złotem to elementy z kamieniami naturalnymi o kaboszonowym szlifie, z ozdobną, skręconą oprawą z romantycznego, różowego złota. Kolekcja zawiera np. biały opal, czyli światowy bestseller Nomination, ale także kamienie o żywych kolorach, takich jak perydot i ametyst. Kaboszonowy szlif piękne odsłania i eksponuje głębię koloru, które przyczyniają się do popularności tych kamieni.

 

Obsługa sklepu:
telefon: 664 937 123